Big Lebowski

CCP Lebowski

Yeah, well, you know, that’s just, like, your opinion, man.

CCP Lebowski je součástí týmu Five 0, týmu, který se zaměřuje na velké funkce v sandboxu EVE Online, celkové “zdraví” hry a malé věcí, které zlepšují prožitek ze hry (QoL).

Jedním z hlavních cílů tohoto týmu je starost o struktury ve hře. Tento tým má na starosti věci jako odstranění stanic vlastněných hráčem (POS) a jejich nahrazení strukturami Upwell, konverzi existujících nullsec static na faction struktury, implementaci FLEX struktur, probíhající rekonstrukce NPC stanice u čtvrtého měsíce, čvrté planety v systému Jita patřícího korporaci Caldari Navy a vůbec cokoliv co má co do činění se strukturami obecně.

CCP Lebowski se přes 6 let staral o to, aby jste měli kde zadockovat svou loď, přeměnit své šutry na minerály, reprocesnou nepotřebné krámy, vyrábět věci a tyto následně prodat někomu jinému z proštředí různých stanic a Upwell komplexů, aby je dotyčný mohl dřív, nebo později ztratit v souboji. Takový je holt koloběh EVE Online.

Ve štředu 18. 3. 2020, CCP Lebowski na svém twitterovém účtu oznámil svůj odchod ze společnosti CCP Games. Rozhodl se, že po úžasných šesti letech, kdy měl tu možnost starat se s těmi nejlepšími lidmi o tu nejlepší hru, pro tu nejlepší komunitu jakou poznal, je čas jít dál. Podle svých slov, se přemístí do Berlína ke společnosti Klang Games. CCP je tedy chudší o dalšího oblíbeného člena týmu.

CCP Lebowski, Mar. 18 
@CCP_Lebowski

#tweetfleet

I have an announcement to make. After over 9 years working on #eveonline and 6+ years at CCP, I’ve taken the decision to move on and start a new adventure! Its hard to really put into words what EVE and CCP means to me.

I’ve had the immense privilege of getting to spend many great years working on one of my absolute favourite games with a bunch of my absolute favourite people, and it has been truly life changing, personally and professionally.

Thanks for everyone who has helped me along the way, fellow devs, bug hunters, players, you all rock and no matter what comes I know you folks will keep the lights on in New Eden. Next time we meet I’ll just be a capsuleer like anyone else!

As for whats next, in a few weeks (providing we don’t get grounded due to COVID-19) myself and my partner (and the cats) will be moving to Berlin, where I’ll be joining @KlangGames as their QA Manager! I’m very excited to get to work with the team there!

Endless love to you all, fly whichever damn way you please.
 
Lebowski out

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL