BUDOUCNOST

Věděl jsem, že tato situace jednou nastane a popravdě, přemýšlel jsem nad tím už několik měsíců. Ne že by se mi nechtělo, nebo mne to už nebavilo, ale prostě na to nemám čas a ani finanční prostředky. Řeč je samozřejmě o tomto webu. Vzhledem k tomu, že EVE nějaký ten pátek nehraji, vlastně od konce druhé World War Bee, nemám čas zjišťovat, co se ve hře děje a jakýkoli kolega co by s obsahem pomáhal není a ve volném čase se dá dělat plno mnohem užitečnějších věcí, rozhodl jsem projekt CAPSULEER.CZ omezit a případně ukončit.

K mému velkému překvapení, se mi ozvali lidé, kteří by chtěli web převzít a provozovat i nadále, patrně s vlastním obsahem a ve vlastním pojetí. Budu se snažit být co nejvíc nápomocen při plynulém převodu pod kontrolu nových správců. Jednání o převodu webu se uskuteční v neděli 9.7.2023 mezi mou osobou a zástupci Velesovi Legie z alliance SLYCE. Pokud půjde vše podle plánu, od srpna 2023 bude web jejich a všechny požadavky, návrhy a úpravy v textech budete moci směřovat na ně.

Byly to fajn roky.
Chtěl bych tímto poděkovat lidem z MAPRU, Pandemic Horde, Pandemic Legion, NC Dot, Goonswarm, The Initiative, Solyaris Chtonium a Československé Aliance za podporu a nápady.
Takže v neděli držte palec aby transition proběhl co nejlíp.

WALTARI

OVER AND OUT  o7

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL