Hartley Davidson

John Hartley

Korporace: Shadow State (CEO)
Aliance: Goonswarm Federation

Včera se na jabberu goonswarm rozhořelo velké drama, když začaly lidé postupně hlásit, že John Hartley, FC Goonswarm, popřípadě jiný člen jeho korporace Shadow State, vypnul výrobní strukturu Sotyio v systému MO-GZ5, jednalo se o jedno z důležitých center Imperium výroby. Když si členové Imperia uvědomili, že všechny jejich nastavené joby byly zrušeny a minerály kompletně a nenávratně ztraceny, vypukl chaos. Odhadovaná ztráta je někde mezi 1 – 3 triliony ISK v  minerálech. Podle anonymních zdrojů, je John Hartley celkem vznětlivé povahy a ta si v ten okamžik vybrala svou daň na nic netušících industrialistech Impéria. Když se poškození hráči snažili zjistit co se stalo, dostali od Hartleyho šokující odpověď.

john_hartley: ok
john_hartley: are you monkeys done
john_hartley: ill do what the fuck i want with my strctures
v překladu
john_hartley: fajn
john_hartley: už jste skončili vy opice?
john_hartley: se svýma struktura si mužu kurva dělat co chci
Vedení Goonswarm se podle zpráv snaží tento fail jednoho člověka “okecat” a dalo polovičaté vyjádření, že tento incident byla nehoda, což je ale nemožné i pokud by byl daný člověk největší debil na planetě. Struktura ho totiž varuje.

Btw. Vedení to aktivně okecává a místo toho z toho viní ty lidi, kteří tam něco stavěli, přestože fakt, že to Hartley vypnul ze dne na den a nedal lidem ani předběžné varování dokazuje, že to udělal, aby jim co nejvíc ublížil.
Ralph Shepard
Když se lidé, kteří o minerály přišly – a vlastně nejen ty, v Sotyiu byl ve výstavbě Serpentis supercarrier Vendetta a jeho blueprint kopie v ceně několika stovek bilionů ISK byla rovnež zničena, začali dotazovat, jestli jim John všechny tyto ztráty uhradí, dostalo se jim strohé odpovědi v podobě citace z pravidel Goonswarm pro používání cizích struktur. Jedno z pravidel totiž říká, že všechny industriální činnosti, které jsou prováděny ve strukturách jiných než  GoonFleet a DJ’s Retirement Club, jsou prováděny na vlastní nebezpečí. Podle vedení Goonů probíhá interní šetření, kdo za tento tak zvaný incident vlastně může, jako by to nebylo zřejmé na první pohled, a z patrně obětního beránka, který se zázrakem najde, se po vyplacení určitého finančního obnosu, stane exemplární případ. Popřípadě se to svede na CCP nebo sabotáž tzv. PAPI, to je postup jakým velké bloky fungují, jededná se pouzte o Goonswarm. Tato Johnova hurá akce, byla i přes “hihihi hahaha”, odsouzená i v řadách PanFam a TEST Alliance please ignore, což jsou momentálně arch enemy Imperia Situaci budu i nadále sledovat….

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL