Krátké shrnutí dne

Dynamický bounty systém

CCP Games představilo koncept proměnlivého systému odměn v nullsecu. Jeho koncept spočívá v uměrném rozdělení vytíženosti systémů při PVE.
V jednoduchosti to vlastně znamená, že čím více se bude v daném systému “rattovat” tím menší budou odměny. Naopak pokud se v systému bude “rattovat” méně, bounty budou větší.
Tam kde budou systémy prázdné a neprovádí se žádné PVE aktivity proti lokálním NPC, tam budou odměny určené průměrem

Toto má zajistit větší snahu velkých bloků utilizovat své území.

Supercarriery

Všichni víme, že součástí posleního kvadrantu roku 2020, který CCP nazvalo Phoenic Quadrant, budou změny Supercarrier lodí. Změna hlavní, bude partně nový Clone VAT Bay modul umožňující hráčům v bitvě “respawnout” se přímo v Supercarrierech na bitevním poli a plynulé pokračování v boji. Tato “novinka” sama o sobě by byla celkem zajímavá v případě, že by to už jednou neexistovalo. Bohužel existovalo, takže pro starší hráče se žádné překvapení nekoná.
Další novinky, které si pro supercarriery a jejich piloty CCP nachystalo, jsou nové vizuální efekty a hlavně zvětšení rozměrů lodí, vhledem k jejich třídě
Přidalo také malé tweaky.

  • Wyvern a Aeon dostanou zvýšený boost pro fighter damage a to 7.5%
  • 10% increase in Heavy Fighter HP
  • Rychlost Light Fighterů bude znížena o 10%
  • Signatura Light Fighterů bude navýšena o 10%
  • Hangár pro lodě (Ship Maintanance Bay) na všech Supercarrierech bude zvětšena z 2.5 milionu metrů krychlových na 5 milionů metrů krychlových. To aby jste tam všechny ty lodě pro respawnující se piloty mohli narvat.

WWB2 a ostatní

Po kontroverzním umístění Keepstaru v Delve NPC systému YZ9-F6 probíhají lokální skirmishe, nicméně nic velkého. Koalici spojenců se podařilo reinforcenout iHuby v několika Delve systémech v konstelaci W-4U1E. Impérium zatím neprojevilo žádnou snahu tyto ihuby nějakým způsobem bránit

 

Známý a oblibený hráč, Reddit troll, a bývalý člen Council Of Stellar Management na odpočinku Olmeca Gold, se vrací do end game hry. Pilot známý svým velmi kreativním cloaky campingem a odporem vůči Goonswarm Federation a jejich spojencům, požádal o členství v korporaci Blank-Space [TAYLR] v alianci Northern Coalition. a byl přijat. Kéž by se vícero starších neaktivních hráčů co odešlo, takto vracelo zpět do hry.

Tak to je vše, víc toho pro vás dnes nemám.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL