Lagfest World Record

CCP Games opět jednou zabodovalo, respektive hráči EVE Online. Bitva o keepstar v systému FWST-8 se dostala oficiálně do Guinnessovi knihy rekordů. Největší PVP souboj v multiplayer online videohře a největší počet účastníků souběžně zapojených do PVP souboje v multiplayer online videohře, to jsou tituly, kterými se může CCP nově pyšnit.

V zápisech do této knihy se samozřejmě neřeší pohodlí hráčů, nebo komfort při hraní v takovém souboji. Time Dilation v této bitvě dosáhla opět astronomických hodnot a zážitek byl pro všechny zúčastněné strany příjemný jako trn v prdeli. V tomto případě se na to ovšem nehledí, tady excelují čistá čísla.

Vyjádření CCP Games

My v CCP Games nepřestáváme být ohromeni světovými úspěchy našich hráčů. Obětavost a vášeň, kterou komunita EVE Online předvádí, nemá v žádné jiné hře obdoby a je pro nás neustálým zdrojem hrdosti, když jsme viděli, jaké příběhy vytváříte, a kosmické lodě, které ničíte v neuvěřitelném sci-fi sandboxu New Edenu. Je naší výsadou být správci tohoto virtuálního světa, kterému dáváte život. Kniha této války (World War Bee 2) však ještě není uzavřena. Po Fury of FWST-8 Impérium pokračovalo a zničilo dalších dva Keepstary, které se PAPI pokusilo anchornout. A konečně, 18. října na pátý pokus, byl Keepstar úspěšně uveden do provozu v systému YZ9-F6 a tím válka vstoupila do nové fáze.
Celý zápis – pokud by tomu snad někdo nevěřil – je zde:
https://www.guinnessworldrecords.com/news/2020/10/eve-onlines-record-breaking-fury-at-fwst-8

Vedle Katii Sae je to druhý, mě známý, oficiální rekord EVE Online v GBWR (Guinness Book of World Records).
Zde najdete chest beating CCP Games:
https://www.eveonline.com/article/qivbsp/two-guinness-world-records-titles-broken

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL