Hagan Sirius – Můj popis WWB2

Poprosil mne kamarád o popis situace z pohledu běžného člena Imperia, pohled na aktuální válku Imperia proti zbytku 0.0 EvE.

Coby člen INIT. jsem pocítil dopady v podstatě jako první, v rámci přípravy na konflikt jsme sbalili struktury, které nebyly vyloženě nutné pro provoz a obecně se připravili nastávající konflikt. Logistika odsunu materiálu byla dobře zorganizovaná, žádný překotný úprk.

Nemá smysl řešit, jestli se Fountain dala nějak dlouho a efektivně bránit, protože nedala, takže postupný odsun směrem Delve byl logický. Morálka z mého pohledu vysoká, lidé chápali co se děje a vedení je informovalo co a jak se dít bude. Pozitivní efekt celé akce byl, že mám uklizeno a co není potřeba je odsunuté mimo 0.0. 

Z  pohledu fleet a PvP jako takového, se pro mě moc nezměnilo, stále se dělají ponory přez drifter wormohole, k těm se přidala denní záležitost s entosis fleetama atd. Ostatní akce jsou masivnější, více TiDi, ale v  podstatě efekt zábavnosti nevymizel, výhoda je, že nemusíme lítat daleko, abychom si mohli zastřílet do protivníka. Morálka je stále dobrá, pro nás se v podstatě nic moc nezměnilo, naopak je to teď rozmanitější, protože krom klasických Stuka fleet se lítají i jiné doktríny. A s  aktuálním znovuobsazením Fountain se ukazuje, jak je vlastně nemožné zničit někoho, komu se nepodařilo zničit morálku, proto když člověk slyší tu propagandu od TEST tak se musí smát. Ano, můžeme přijít o struktury a sov space, ale to samo o sobě vlastně nic neznamená. 

K  tomu co se líta za doktíny, bohužel, i přes snahu CCP je to stále převážně Munin/Jackdaw online. 

Osobně jsem zvědavý kdo tenhle závod vydrží déle, ale když vidím ty spousty struktur v  Delve, tak  by to teda nebavilo. 

Hagan Sirius

Člen korporace Vanishing Point.
Aliance The Initiative

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL