Secrets of the Abyss (21.8 – 4.9.2018)

Tajemství propasti čekají na své objevení. Tajemná skupina sabotovala systém pro označování suspectu patřícímu CONCORDu a tím zanechala temný Abbysal vesmír otevřen pro všechny piloty. Splnení různých náročných úkolů v tomto krátkodobém eventu je jediná cesta k získání různých cen jako například vynikajících mutaplasmidů (prostředek pro změnu atributů modulů) pro Armor Reppery a Shield Boostery, nebo získání Singularity Storm skinů pro Triglavian lodě.

Sectrets of the Abyss event je dostupný přes system Agency v menu Vašeho Neocomu (ingame rozhraní EVE). Rozhodněte se které úkoly budete plnit, objevovat Abyssal vesmír. Plnit různé úkoly k odemknutí mimořádných odměn užitím získaných bodů. Můžete také sledovat svůj postup při plnění těchto úkolů, vyzvedávání odměn a rychlý přístup do Agency systému na ifo panelu ve hře.

Unikátní a exklusivní časově omezené odměny za splnění Sectrets of the Abyss nebudou dropovat během tohoto eventu. Exklusivní Armor Repper a Shield Booster metaplasmidy různých velikostí, tři exklusivní skiny a Cerebral Accelerator Vám budou uděleny pouze po úspěšném splnění všech úkolů tohoto eventu a pouze v době jeho trvání od 21 srpna do 4 září

Fity pro tento event doporučené CCP

Minmatar

Caldari

Amarr

Gallente

capsuleer.cz

Capsuleer Network Tech support

WALTARI

PROZOVATEL