Stylový příspěvek PLEX for GOOD

Všichni víme, že momentálně probíhá Plex for Good event na pomoc Austrálii. Lidé příspívají jak jen mohou, objevilo se dokonce několik hráčů, kteří jednorázově prodali vše co měli a získané plexy darovali na tuto kampaň. Také se objevilo několik hráčů, kteří již nějakou dobu přemýšleli o opuštění EVE a tento event byl tím posledním pošťouchnutím, kdy se tito lidé rozhodli extrahovat všechny skillpointy do injectorů, injektory prodat a za utržené ISK nakoupit PLEXy a tyto násladně darovat na Plex 4 Good a charaktery následně smazali (biomass). Jednalo se o v mnoha případech o staticíce plexů v hodnotách řádově tisíců dolarů/eur/liber.

Jedna akce nicméně z těchto vyčnívá. Hráč jménem Kelon Darklight z aliance The Tuskers se rozhodl vydražit svůj Gold Magnate a za získané prostředky chce nakoupit Plexy pro Plex 4 Good. Tato akce přitáhla pozornost a byla učiněna nabídka jednoho milionu Plexů za tuto raritu. Částka byla nabídnuta známým youtuberem a EVE Online hráčem Scottem Manleym , který se ve svých videích zabívá vědou a hrami. Jeden milion PLEX - jen pro představu - znamená zaplacení EVE Online na 160 let Lidé této nabídnuté částce nevěřili a nařkli několikrát Kelona ze snahy uměle vyhnat cenu nahoru prostřednictvím alt charakterů nabízejících nesmyslné částky. Scott Manley se tedy rozhodl potrvdit svou nabídku prostřednictvím tweetu na svém účtu, včetně screenshotu onoho milionu plexů.

 

Pokud dojde k dohodě, tato aukce bude znamenat další deseti tisíce dolarů do Plex for Good Australia

Gold Magnate je speciální edice fregaty, která byla udělena jako odměna za první místo v soutěži Amarr Championship, konané na konci roku YC105 (2003) a na začátku roku YC118 (2016). Mezi těmito dvěma turnaji bylo rozdáno pouze pět těchto lodí a podle průzkumu z ledna 2020 jsou známy pouze dva kusy v celé EVE Online. Základní armor, rychlost a capacitor této lodi daleko převyšují jakoukoliv jinou fregatu ve hře (včetně ostatních special edition fregat).


Amarr Frigate bonuses (per skill level):
10% reduction in Small Energy Turret activation cost
25% bonus to Small Energy Turret damage
Role Bonus:
50% bonus to Small Energy Turret optimal range
20% bonus to all Armor Resistances


Powergrid: 65 MW
CPU: 225 TF
Capacitor: 1275 GJ
Hi-slot: 3 (3 věže)
Med-slot: 4
Low-slot: 6


Celé statistiky zde

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz