[UPDATE] Už se perou !!!!

Jak už tak bývá zvykem, nic nevydrží věčně. Do celkem neutrální situace, která panuje momentálně v nullsecu, se ve včerejší Meta Show rozhodl pořádně rýpnout lídr Dead Coalition, Sort Dragon. V průběhu show vyšlo najevo, že se v CSM nepohodl Vily, head FC Legacy Coalition a sem tam to vypadá, že i lídr Test Aliance please Ignore (dále jen TAPI) a právě Sort Dragon. Jejich konflikt vznikl kvůli blíže nespecifikované debatě na jednom z CSM sessionů, která podléhá NDA (Non Disclosure Agreement), což je vlastně dohoda o mlčenlivosti mezi CCP a CSM představitely.

Podle slov Sort Dragona, se Vily chová jako “screaming little baby”, tedy malé řvoucí dítě. Toto prohlášení se obešlo bez jakékoliv reakce stran TAPI vzhledem k tomu, že Vily nebyl v této Meta Show přítomen a v chatu na Twitchi byl přítomen pouze papírový lídr TAPI, Progodlegend, který se, jak se můžete přesvědčit z videa, nezmohl na reakci vůbec žádnou. Sort se ve svém krátkém proslovu nezapoměl jmenovat do funkce nejlepšího timezone tankera ve hře, majícího k dispozici akční skupiny všech časových pásem (což je pravda) od australanů přes číňany, japonce, rusy, korejce, EUTZ a samozřejmě USTZ. Taky se tituloval králem Fozzie SOV a završil to slovy “Já jsem vedl víc SOV válek, než kolikrát většina z vás v životě jebala” (I have fought more SOV wars than most of you have even fucked in your life). Poté otevřeně vyzval TAPI k reakci  vyjádřením “bring it the fuck on”.

Bohužel, toto není první Sortovo apolitické a nešťastné vyjádření, otázkou zůstává, jak bude reagovat sám Vily, který je narozdíl od Sorta, nebo kohokoliv z Dead Coalition, uznáváným fleetcommanderem a odborníkem a dostává se mu respektu i v řadách herních nepřátel, včetně PanFam. S příhlédnutím k současné situaci ve které se DeadCo. nachází, kdy není schopno ani pomoci s obranou iHubů svých spojenců proti sov troll letkám PanFam +  Fraternity v Tenalu, je toto jeho vyjádření velmi smělé. Evidentně počítá s bufferem, který představuje právě NC. Pandemic Horde, Fraternity, Triumvirate a spol. Tento buffer se nachází na cestě z jihu mapy a čistě teoreticky by nebylo možno ho obejít a umožnit TESTu se v klidu přesunout právě do regionů umožňujícího napadení Venalu, Tenalu a hlavně regionu Deklein.

Nabourání jeho sebevědomí mají teď na kulatém poradním válečném stole tři lídři, Vily (potažmo Progod), Gobbins z Pandemic Horde a Vince Draken, lídr Northern Coalition. Pokud se dohodnou a nechají TEST přemístit jejich supercap letku z jihovýchodu mapy přes Drone Regions a vytvořit si stagging systém v jednom z vhodných regionů, to znamená Pure Blind, Vale of the Silent, nebo ideálně Tribute, dovolil bych si odhadnout, že je po Sortovi i DeadCo. Upřímě, jako člen NC. si dokážu takovou dohodu představit například s tím, že se PanFam bude účastnit bojů jako třetí strana, nebo nezaujatý pozorovatel s možností útočit na obě strany kromě capital/supercapital části TAPI.

V každém případě s napětím očekávám vyjádření TEST Alliance.

UPDATE
Vyjádření Vilyho na sebe nenechalo dlouho čekat. Proti GOTG byla TESTem vyhlášena válka s tím, že Sort Dragon je prostřednictvím CSM špatný pro celou hru a jediný způzob jak ho z CSM dostat, je zneškodnit jeho voliče, což nedává valného smyslu, protože Sort se na místo CSM dvakrát po sobě dostal díky odstoupení jiného člena. V obou případech se jednalo o CSM členy z NC. Taky jsem zvědav, jak se na tento důvod bude tvářit CCP již z jeho podstaty, kterou je evidentně neshoda na CSM. Podle jeho slov, ale TEST zatím neplánuje žádné neprátelské akce proti GOTG, ale něco vymyslí během dalších týdnu. Vyhlášení války je tedy pouze formální.

r/Eve
Posted by u/Vily_R
Test Alliance Please Ignore
 
TEST Declaration of War
Good Afternoon guys,
 
TEST is declaring war upon GOTG.
 
I have come to the conclusion that through the CSM, Sort Dragon is bad for this game and the only way to remove him is to remove his voterbase. I wish i could share more detail, but obivously I cant say much about it.
 
We have no immediate plans to engage in any major hostile activity against GOTG, but we will figure something out in the coming weeks. Prepare for war

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL