Volby do CSM16

Od doby, kdy byla 26. dubna ohlášena možnost podávání přihlášek, vrhlo se do svých kampaní pro CSM 16 skoro 50 potenciálních kandidátů. Jestli jste mezi nima nenašli kandidáta, který vás něčím zaujal, máte pořád čas přidat své jméno do klobouku a doufat v zázrak vašeho zvolení zástupcem CSM! Ať už svou kampaň zaháníte dnes, nebo jste byli připraveni od loňského roku, využijte tentokrát příspěvek v blogu CSM 16 Election a věnujte zvláštní pozornost požadavkům, formátu a očekáváním, které budou žadatelé dodržovat.

Tohle je srandovní prohlášení CCP Games v postu pro možnou kandidaturu do už šestnáctého Coucil of Stellar Managent. Jelikož a protože ve hře existují velké bloky prosazující vlastní kandidáty, máte sice minimální šanci, nicméně CCP Games tuhle možnost nabízí aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Navíc na podání přihlášky máte čas do 12 května, což je v době psaní tohoto článku zítra. 

Pokud jste se rozhodli nekandidovat osobně ( 😀 ) a současně se ještě pořád nerozhodli kterého kandidáta podpoříte, uvedu zde pár zvučných jmen s linky na jejich posty s popisem co vlastně chtějí změnit a naivně se domnívají, že CCP Games jejich názor zajímá.

Takže tady je letošní Freak Show

Jeden z kašparů Imperia, nevím jestli je v hierarchii Imperia nějak důležitý, každopádně bývá hodně viditelný a hlavně slyšitelný v MetaShow a FireSide chatu
Fleet Commander a patrně současná hlava TEST Alliance please Ignore. Je zodpovědný za momentální už druhou World War Bee a je autorem myšlenky anihilace Goonswarm Federation ... no prostě příběh sám pro sebe
Netřeba představovat. Člen The Initiative a teď už hlavní hvězda podcastu Imperia MetaShow. Pokud žijete někde v divočině pod vlastním šutrem a nevíte kdo to je, přeskočte ho.
První z mála letošních kandidátů co opravdu něčím EVE Online přispěl. Je známý svým nadáním pro grafiku a tvorbu různých předmětů vztahujících se k EVE jako takové. Od návrhů třiček a hrnků až po plakáty
Vrchní šéf aliance Pandemic Horde a jeden z hlavních fleetcommanderů koalice PanFam, ne tak uplně mega koalice PAPI a to z různých důvodů, které se většinou kryjí s mými.
Těžko říct co tento člověk pro TEST Alliance please Ignore vlastně kromě ostudy dělá. Zařadil bych ho někam po bok Merkelchena. Jak se říká, každý král má svého šaška a Progod na toho svého může být hrdý
Jeden z velmi viditelných hráčů EVE. Podle jeho chování a záběru který má, od účastí v podcastech, pravidelného zpravodajství a streamů se věnuje EVE opravdu poctivě. Je to zakladatel a vrchní hlava GRR GONS hnutí.
Lowsec Fleet Commander a capital fleet commander pro No Handlebars. Párkrát jsme se setkali, super člověk, žádná Nullsec degenerace, žádné klepání si na vlastní rameno.
Fleet Commander a bývalý Wormhole dweller aliance L A Z E R H A W K S. Lidi z L A Z E R H A W K S jsou obecně fajn, takže Squishy bude patrně taky i když ho osobně neznám .... vlastně ani neosobně.
Člen končícího CSM15 a jediný člověk, který se zůčastnil všech jednání CSM15 s CCP Games. Ve hře je členem korporace HABIT a diplomatem aliance Pandemic Legion

Bohužel nemám absolutně tušení, co je zač zbytek těch kandidátů, takže nemůžu sloužit. Pokud si myslíte, že nějaký z těch, co jsem neuvedl stojí za zmínku, stačí mi napsat na Discordu.

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL