Zavřete oči, odcházím

 

Grath Telkin, Director Pandemic Legion a zvláštní postavička EVE Online opouští po 13 letech svět EVE Online. Toto není poprvé co Grath EVE opouští, nicméně jak sám říká, je to poprvé co klienta EVE, který mu udělal za tu dobu brázdu na hard disku, odinstaloval kompletně. Pro některé je Grath Telkin nevyrovnaným řvoucím tesařem, kterým je profesí v reálném životě, pro jiné ikonická postava EVE Online, která se zapsala do historie této hry. Pro mne osobně je od každého trochu. Pokud se s ním bavíte o EVE mimo EVE, postupem času zjistíte, že mu na této hře opravdu záleží a obzvláště na její komunitě a je úplně jedno na které straně stojíte, nebo co ve hře děláte.

 

Ve hře na druhou stranu vytváří z pozice Directora Pandemic Legion čas od času pro někoho kontroverzní situace. Většina EVE hráčů má za to, že Grath je lídrem Pandemic Legion, on sám však tvrdí, že nebyl, není a nikdy nebude, lídr Pandemic Legion byl, je a bude vždy jen jeden a to Elise Randolph. Snad jediným člověkem, který by mohl být z této zprávy nadšený, je Jeffraider, hlavní diplomat PL, který měl vždy plné ruce práce s “žehlením” jeho výstřelků. Jeffraider nicméně EVE opustil také a to již před nějakým časem. Grath se zapsal do memoárů EVE Online svým proslulým výstupem, kdy aliance Pandemic Legion ztratila tenkrát na dlouhou dobu největší množství ISK (cca 50bil ISK / minuta), když byly její supercarriery zničeny aliancí Black Legion. Bylo po akci a Grath právě přišel z práce domů a zjistil co se stalo.

 

V duchu tohoto nervového výlevu byly později ve spolupráci s EVE streamerem jménem Manic Velocity vytvořeny tři upoutávky na fiktivní produkt Grath, náhrada za Google Assistant, nebo Alexu od Amazonu, který by reagoval na otázky vztahující se k EVE Online. Znám byl také svým PVP, při kterém používal pouze lodě Kronos, nebo Vargur, tudíž pouze maraudery. V poslední době vystrídal několik korporací, většinou tvrdě svázaných s Pandemic Legion ať už to byly wormhole korporace Hard Knocks, nebo Odins Call, nebo jeho poslední SNIGGWAFFE.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=-2_AQepHuUg” align=”center” title=”Bude dnes 10% TiDi?” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=kWaS29ZsK7Y” align=”center” /]

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=cY3DVJ6uvFk” align=”center” /]

Grath byl také jeden z lidí, kteří intervenovali v průběhu Fountain War TEST Alliance Please ignore versus Goonswarm Federation. Právě Grath byl tím, kdo pověřil dohledem nad vývojem situace postavičku jménem Sort Dragon a možná právě proto dopadla Foutain War tak, jak dopadla, težko říct. Každopádně bude některým z nás chybět ať už pro svou dobrosrdečnou povahu mimo EVE, nervové výlevy a “srandičky, srandičky” ve hře, až po nevybíravý jazyk, kterým v poslední době hojně častoval CCP Games.

Důvodem jeho odchodu je navrácení local chatu.

I cant support what they’re doing at all. I’d rather see it put down then crawl on in misery.
Cyno and local changes gave me hope, then they caved. 16k dudes on as I uninstalled, same as before with no local.
– Grath Telkin

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL