Bacha na Upwell 2.0

Většina z nás ví o zítřejším updatu struktur nazvaném Upwell 2.0. Tento update přináší různé věci jako např. rozdělení na Low Power mod, pukud nemáte na Vaší struktuře aktivní žádnou službu a Full Power pokud máte. Tyto mody ovlivňují chování při útoku kde v Low Power režimu bude odebrána část štítů a při jejich zničení bude kompletně ignorován armor timer a struktura skočí rovnou do hull timeru. Bude také díky bohu odebrán geniální nápad CCP, které před časem přišlo s myšlenkou modulu s názvem Gravitional Transportation Field Oscilator, zkráceně GTFO, který by umožnil strukturám teleportoval letky lodí na gridu z místa na místo. Nicméně zdravý rozum zvýtězil a CCP tento modul na nátlak hráčů vyjmulo.

Bude také odstraněn pěti minutový fitting interval při stavění struktur. Jedna z vlastností přidaná za pět minut dvanáct, které efekt zajímá konkrétně mě, je prodloužení posledního (hull) timeru na 30 minut aby se částečně kompenzovala nevýhoda útočníků, a to sice fakt, že struktury se opravují v reálném čase a to i při systémové TIDI, což je staví do velice nevýhodné, chtělo by se dokonce říct až komické situace. O tomto všem si můžete přečíst zde

Důlžité změny
Asi největší změna která by vás měla zajímat jako majitele jakékoli struktury z Upwell rodiny je změna nastavení a fungování timeru. Nastavení se dá změnit již teď a může ho provézt structure manager, CEO, nebo director. Pokud nic nezměníte do data vydání Upwell 2.0, tzn 13. února, bude použito defaultní nastavení od CCP a to Neděle 18:00. Každá změna vstoupí v platnost za 7 dní.

Pokud vaše struktura nebude mít v době vydání patche žádný modul online bude automaticky přepnuta do Low Power modu a tím pádem bude zranitelnější, takže doporučuju hodit online aspoň jeden modul.

Další a asi poslední moje dopořučení je vyřídit si assets safety, nově bude všemožně spoplatněno i v rámci stejného systému.

Jo ještě jedna věc, mění se určování timerů na strukturách, štíty mohou být zničeny kdykoliv, armor timer určují útočníci nicméně tento timer musí být v časovém pásmu obránců a poslední timer určují kompletně obránci, takže bacha na lidi kteří by “určité role” mít neměli a mají, teď už to nebude jen o doplňování paliva, dopučoval bych všechny role na strukturách dočasně resetnout a nastavit znovu po patchi.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL