“BLAZE” Squadron Skin

 

CCP vydalo nové skiny s názvem Blaze Squadron Skin, první skiny s vyobrazeným charakterem.
Vyobrazený charakter na těchto skinech pro Barghest, Cerberus, Hurricane, Ishtar a Oracle je CCP Blaze. CCP Blaze byl jeden ze členů týmu TriLambda starající se o grafiku a zvuk EVE Online. Pracoval na různých aspektech grafických prvků ve hře se kterými přicházíte denně do styku, jako warp tunel, taktické rozhraní, nebo antialiasing. Pro CCP pracoval posledních 8 let jako senior software inženýr. Asi Vám neušel fakt, že používám minulý čas.

14. Listopadu přišla do CCP zpráva, že CCP Blaze zemřel náhle ve věku pouhých 35 let na dovolené v Londýně, kde slavil zásnuby. Zanechal po sobě kromě jeho tvorby pro CCP, svoji snoubenku a roční dcerku v Reykjaviku. Poslední tři týdny se CCP loučilo s tímto talentovaným designerem a založilo fond na pomoc jeho rodině v této těžké době.

CCP také rozhodlo o vydání skinů s jeho portrétem, aby uctilo jeho památku. Tyto skiny jsou dostupné v NES storu jako balík za částku 495 plexů, všechny prostředky z prodeje těchto skinů budou věnovány do zmíněného fondu na podporu jeho rodiny. Tyto skiny budou dostupné pouze jednou v historii EVE, od úterý 12.12 do downtimu v úterý 19.12, následně pak budou staženy z NES storu a již nikdy se nebudou prodávat. Separátně bude dostupný i Blaze skin pro Armageddon, což byla jeho oblíbená loď, za částku 110 plexů. Toto je šance pro všechny z vás získat opravdu unikátní skin a zároveň pomoci snoubence a dceři CCP Blaze.
Nevím jak vy, ale já to jdu koupit.

 

 

Zdroj: CCP Dev Blog

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL