Bleskem o situaci na Severu

Další vývoj situace v regionech Tribute, Pure Blind a Vale of The Silent na severu mapy asi nikoho nepřekvapí. Koalice PanFam i nadále ztrácí jeden system za druhým a nevypadá to, že by spanilá jízda Imperia měla v nejbližší době ustat, nebo aspoň spomalit.

Po ztrátě Keepstarů v systémech M-OEE8 a 0-YMBJ se blíží konec dalšího keepstaru, tentokráte v kapital systému Northern Coalition. P3EN-E. V tomto systému se Imperiu před časem podařilo získat iHub to znamenalo, že ze strany NC. nemohl být použit cynojammer což v konečném důsledku umožnilo to, že Imperium v tomto systému může používat svoji obrovskou supercap flotilu. Na keepstaru v P3EN-E zbývá v době psaní tohoto článku něco kolem 20 hodin.  Po vypršení těchto 20 hodin tento Keepstar bude zničen silami Imperia s největší pravděpodobností bez jakékoliv intervence ze strany vlastníků (NC.).

Dnes (16.6.2019 cca 23.00 GMT tzn. 17.6.2019 cca 1.00 našeho času) došlo v systému P3EN-E také ke ztrátě dvou Erebus-class titanů aliance Pandemic Legion (nebo co z ní zůstalo) vinou špatné koordinace při přesunu ( pokud se vám tomu chce věřit 🙂 )
PanFam se tedy i nadále posouvá hluboko do zbytku toho, co jí ze systémů zůstalo a nevypadá to na kladení nějakého odporu, nebo bránění čehokoliv. Vzhledem k velikosti a síle Imperia v této, zatím celkem jednostranné válce, se jim ani nelze divit. Otázkou zůstává, kde se Imperium zastaví, nebo jestli vůbec, popřípadě kdy to jeho hráče přestane bavit. Podle anonimních zdrojů v některých Goonswarm korporacích (finských ale pššššt - nic jsem neřekl), někteří hráči začínají pochybovat o smyslu dalšího tažení......

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL