EVE Game Masters týden

Vypadá to, že v CCP chystá další event pro hráče. Tentokrát to bude víkend ve kterém se představí Game Masteři EVE Online ze zákaznicé podpory, které ve hře člověk moc nevídá. Tito lidé opustí na týden své židle v kanceláři a objeví se na Tranquility serveru společně s kolegy z Art oddělení.

Jménem zákaznické podpory společnosti CCP Vás všechny zvu na GM Week!
Už je to nějaký čas, co jsme se my, Game Masteři, ukázali v New Edenu. Teď na chvíli vylezeme z našich malých škatulek a připojíme se ke všem hráčům na Tranquility po dobu jednoho týdne. Budeme hostovat různé eventy a chtěli bychom Vám také přiblížit fungování našeho oddělení podpory zákazníkům.
Budeme pro Vás pořádat různé akce a soutěže jak v hře, tak na různých sociálních sítích. Tyto akce budou předem avizované, ať už ve hře nebo na sítích jako Twitter, Reddit nebo Facebook.
GM Stardust
Oddělení podpory zákazníků

Zatím byly ohlášeny eventy jako hon na Game Mastery, kde ten kdo jako první najde jednoho z nich v lodi která bude mít nějaké dementní jméno, čert ví co to bude, u CCP klidně něco jako “Citadels fixed”, nebo “No longer Tidi” patrně, dostane nějakou cenu.

Taky vymysleli event co se jmenuje “konvoj”. V tomto případě se ke Game Masterům připojí populární Twitch/Youtube EVE streamer, netuším jestli bude jeden, nebo jich bude víc, tento streamer/střeameři povede GM tým vedl do boje. Tento konvoj hráči údajně poznají podle hromady vraků lodí které za sebou bude nechávat, protože fitting skilly GM týmu jsou prý nevídané. Dá se tudíž očekávat použití Jovian lodí.

Dalším eventem by měl být “Art competition” aka screenshot souboj. Toto je soutež známá z roku 2015, nejlepší screenshot vyhraje ….. něco. Patrně opět hromadu plexů a nějakou fyzickou věc, většinou podepsanou, patrně sběratelskou edici …. něčeho. Může jít o Collector Edici EVE Online, nebo něco z Art Departmentu, jako Ships of EVE knihu, ale i úplně něco jiného.

Dalším eventem bude údajně “rozpoznávání Game Mastera”, jeden ze současných GMs bude celou dobu používat jiné jméno, než to, pod kterým ho hráči znají. Váš úkol bude poznat, kdo to je.

Souběžě s těmito aktvitami ve hře budou probíhat i různé souteže na sociálních sítích.

Takže, pokud chcete, zapojte se.

Více info zde (v angličtině)

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL