EVE University výročí

 

Zdroj: Eve University Forum

EVE University slaví 14 narozeniny. V rámci oslav budou k dispozici různé eventy včetně společné joint fleety. To vše se bude konat 15 března 2018. Jako patron a host přijde Chribba, zakldatel aliance Otherworld Empire, legenda EVE Online a jeden z nejváženějších hráčů vůbec . Během této fleety bude odpovídat na dotazy hráčů. Doktríny pro tuto fleetu jsou uvedeny níže. Tento event je vynikající příležitost pro nováčky seznámit se s tím jak fungují EVE Online fleety a dozvědět se něco navíc. Pro zkušenější hráče je to příležitost jak se zbavit všech těch ohňostrojů, které CCP každoročně naděluje a které Vám, jako mě, jen zabírají místo v hangáru. Tato fleeta také navštíví a pozdraví legendární Chribbův Veldnaught, jediný Dreadnaught třídy Revelation v EVE určený k težení Veldsparu v Hi-secu.

Datum: 15. březen 2018 (čtvrtek)
Čas: 16:15, vyrazíme v 16:35 tak se snažte dostavit dříve, ti co to nestihnou jsou vítáni také, ale budou nás muset dohonit sami.
Místo srazu: Amygnon – HiSec camp (kampus EVE-UNI)
Cíl cesty: Hi-sec
Komunikace: Mumble, použijeme soukromý server při naší cestě, až dorazíme do cíle naší cesty, změníme server na veřejný
Kanál ve hře kde se můžete přidat: Lecture.E-UNI

Více info na EVE University Facebooku

Zvláštní poděkování patří Danielle en Divalone za zprostředkování kontaktu na Chribbu a jeho přemluvení ke spolupráci.


Doktríny:

Cormorant Long Bow Alpha

Cormorant Long Bow Newbro

Cormorant Mainline

 

Založil jsem EVE University jako místo, kde by se noví hráči mohli potkat a spojit, místo kde by si jich jiní vážili proto, kým jsou. Výukové lekce a společná spolupráce byly a jsou velmi důležité, ale nic není důležitější, než vstřícný přístup k novým hráčům.

  • Morning Maniac, zakladatel EVE University

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL