FanFest 2018 – Alianční soutěž

Zdroj: CCP Dev Blog.

Už jen 10 dní zbývá do začátku letošního EVE Fan Festivalu.
Tento rok na něm CCP oslaví 15 let EVE Online. S touto parádou byla spojena i soutež na CCP Dev blogu ať už pro jednotlivce, nebo aliance. Jednou z těchto “souteží” byla ta o největší počet účastníků z jednotlivých aliancí. Jako výhry byly nabídnuty VIP místa u stolu na společné Party na vrcholku světa (Party on the top of the world), což je jedna z hlavních událostí celého Fan Festivalu, šance vyhrát místa na Eldborg VIP balkonu pro Vaši alianci, nebo vyhrát čestnou trofej účasti obsahující logo a jméno aliance s největším počtem účastníků, která bude představena na úvodní ceremonii při zahájení letošního Fan Festivalu a bude vystavena na čestném místě v sídle CCP jako vzpomínka na výtězné aliance. Každý další rok k této trofeji přibudou další, vždy podle výsledků aktuálního ročníku. K tomuto také každá aliance s více než 10 účastníky obdrží vlajku se svým logem vystavenou na VIP balkóně Eldborg. Což je mimo jiné jméno jednoho islandského kráteru.

Po pár dnech jsou tu výsledky. Na letošním ročníku budou přítomni hráči z více než 60 aliancí kde čtvrtina z nich má 10 nebo více účastníků. Tady je seznam aliancí s největším počtem, seznam není nijak seřazen. Ty to aliance byly zařazeny do losování o VIP místa na Eldborg balkonu pro celou alianci.

– Villore Accords
– Northern Coalition.
– Chaos Theory
– Goonswarm Federation
– Curatores Veritatis Alliance
– Test Alliance Please Ignore
– Pandemic Legion
– Pandemic Horde
Mercenary Coalition
– DARKNESS.

Vítěz tohoto “tahu” je aliance Mercenary Coalition

Do soutěže o VIP stůl na Party on the top of the world, byly zařazeny aliance s počtem účastníků 15 a více. Tady je jejich neřazený seznam

– Mercenary Coalition
– Pandemic Horde
– Goonswarm Federation
– Test Alliance Please Ignore
– Northern Coalition.
– Curatores Veritatis Alliance
– Pandemic Legion

Vítězem této soutěže se stala aliance Pandemic Legion.

Vítěze soutěže o pamětní trofej CCP oznámí při zahajovacím ceremoniálu

 

waltari

Capsuleer.cz

One thought on “FanFest 2018 – Alianční soutěž

  • 5.4.2018 at 6:11
    Permalink

    grr PL >_>

Comments are closed.

WALTARI

PROZOVATEL