Kontinuum války 8 a 9 Halloween War

Continuum of War – Matterall

V posledním článku jsem mluvil o Fountain War, kde byla poražena TEST Alliance Please Ignore, protože jejich fleet čísla klesla někam k 50 lidem online, TEST byl tudíž mrtev a na určitou dobu vyřazen z provozu.

Ke konci a po Fountain War, dva ze členů koalice pomáhající TEST Alliance a to Northern Coalition a Pandemic Legion zjistili, že v době jejich účasti ve Foutain konfliktu, začala jiná koalice a to Drone Region Federation (DRF) respektive aliance Solar Fleet, útočit na domov NC. Northern Coalition. se tedy společně s většinou aliance Pandemic Legion vydala zpět domů bránit své území před Solar Fleet. V tomto bodě se nám končící konflikt Fountain War pomalu překlápí v nový konflikt známý jako Halloween War. O tomto konfliktu toho bylo napsáno opravdu hodně, takže se nebudu vyprávěním o jeho průběhu tolik zabývat.

Takže na severu, kam se vrátila Northern Coalition. bránit a vzít si své území od Solar Fleet se odehrává spousta velkých soubojů kompletních kapitálních letek Pandemic Legion, Nulli Secunda a Northern Coalition proti Solar Fleet a ostatním z uskupení DRF. Tyto konflikty nakonec končí tak, že aliance Solar Fleet je zatlačena až do systému R3P0-Z v Outter Passage regionu a vytvoření tzv. Deadzone. Deadzone je vlastně přebrání stanice, zrušení všech rolí, nastavení nových a vlastně vytvoření takového klíče od dané stanice a tento klíč je předán pouze jedné osobě, většinou osobě nejvíce důvěryhodné, tak, aby nemohlo dojít ke zradě. Bez tohoto klíče není možno se stanicí jakkoli manipulovat a nic nelze přesouvat ven, nebo dovnitř bez povolení této osoby.
Northern Coalition. Nulli Secunda a Pandemic Legion nejenže porazili a zatlačili Solar Fleet až do Outter Passage, ale zabrali i její území a tím dochází k expanzi jejich rentingového impéria.
CFC právě porazilo TEST Alliance a na cestě domů do Delve si řekne, hele proč nejít a nezapojit se do Halloween WAR jako třetí nezainteresovaná strana, nenasbírat si pár killů a pak zase jít. Takže po několika měsíčních bojích ve Fountain a porážce TESTu, se CFC ocitá na severu i se svou superkapital fleetou. Máme tudíž na jednom místě superkapital letky všech největších aliancí ve hře, Pandemic Legion, Nulli Secunda, Northern Coalition. a ClusterFuck Coalition v dosahu doskoku (jump range) do jednoho regionu, tímto regionem je Immensea.

 


No Apaolo v této době opravdu obdivuje hráče jménem Progodlegend jako fleetcommandera, líbí se mu ovšem i kapital fleetcommander Northern Coalition. Dark Razer (dnes znám jako CCP Larrikin) a tak se rozhodně, že je čas vlastní hru povýšit a přidává se k Northern Coalition. protože umí létat Dreadnaught. Ty jsou dokonalé k ničení POSů, stanic a větších lodí. Pokud takové lodě chcete používat, musíte se zákonitě přidat k alianci, která tyto lodě využívá. Takže Apaolo se rozhodl a přesunul se do Northern Coalition. která je v té době považována za jednu z TOP aliancí společně s Pandemic Legion a Goonswarm Federation a j e známá velmi častým používáním superakapitálních a kapitálních lodí. Apaolo se rozhodne posbírat všechny své věci ze všech regionů EVE a přesunou je na jedno místo, tam je vytřídit, nepotřebné prodat a přesunout se do Northern Coalition. úplně čistý. Také se rozhodne dát si od EVE trochu pauzu a přestává na zhruba týden hrát, aby si trochu odpočinul. Než odejde, přesune všechny své věci do jednoho systému, úplně zapadlého systému plného těžařů, tento systém je chráněn bublinami na branách celý den, je tam umístěn cynojammer a je tudíž absolutně bezpečný a není se čeho bát. Jméno tohoto systému je ………………………………….. B-R5RB. Takže ano, je totálně v bezpečí až do doby, kdy není.


Halloween War nekončí, ale 27. Ledna 2014, přesně rok po bitvě v Asakai, se strhne obrovská bitva v systému B-R5RB. Toto je opět dobře zdokumentovánu, tak vás uvedu pouze stručně do obrazu.

Tento souboj se odehrával mezi Pandemic Legion, nulli Secunda a Northern Coalition a na druhé straně Ruským blokem a CFC. Tentokráte CFC nepůsobilo jako nezaujatá třetí strana, ale pomáhalo Rusům. Strhl se obrovský souboj v B-R5RB kterého se účastnilo přes 7500 pilotů (ne v jednom systému)
Důvody tohoto souboje se liší podle toho, koho se zeptáte. Přišel downtime serveru, suverenita se obnovuje po downtimu. Jedni tvrdí, že kvůli bugu v systému, druzí tvrdí, že kvůli chybě lidského faktoru, nebyl zaplacen poplatek, který zachování suverenity systémů a regionu vyžaduje. Přišel server downtime, pak servery naběhly a suverenita zmizela. Pandemic Legion ač na cestě do drone regionu, se rozhodlo situaci zachránit a naskákalo všechny lodě do B-R5RB. Problém byl, že musíte čekat, než všechny systémy, potřebné pro suverenitu, dokončí svůj onlining proces. Po downtimu, přichází ruský hlavní herní čas. Rusové si této ztráty suverenity všimnou a řeknou si, hele pojďme to zabrat. Povolají na pomoc CFC. Alarmy se rozezní a všechny superkapitální letky o kterých jsem psal, že byly v dosahu Immensea naskáčou do systému B-R5RB a strhne se obrovský souboj, tento souboj je soubojem vyloženě titan proti titanu pomocí Doomsday zbraní, bez toho, aniž by se kdoliv jiný, nějakým dalším způsobem zapojil, tento souboj trvá celý jeden den a na jeho konci CFC a rusové vyhrají.

[arve url="https://www.youtube.com/watch?v=3O56g8KC6CM" align="center" /]

Toto ale není konec Halloween War. Po vítěztví v B-R se CFC rozhodne ušetřit Pandemic Legion pomocí dohody známé jako B0T-Lord, Brothers of Tangra lord, obsah této dohody je velmi prostý, neútočení na renting klienty toho druhého, Pandemic Legion nesmí útočit na rentery Goonswarm a CFC nebude útočit na rentery Pandemic Legion a Northern Coalition. Toto umožní Pandemic Legion, Northern Coalition. i CFC získat prostředky na znovuobnovení po právě proběhlých konfliktech. Současný lídr Goonswarm The Mittani s oblibou tvrdí, že toto rozhodnutí ušetřit Pandemic Legion, bylo nejhorší rozhodnutí, které kdy udělal.

Halloween War pokračuje a jednoho dne se aliance Darkness of Despair, spojenec Goonswarm a součást CFC, záhadně rozpadne. Celé CFC je na cestě domů, odpočinout si od válek a koalice N3 (Nulli Secunda a Northern Coalition.) se rozhodne zabrat toto území po Darkness of Despair pro sebe, jedná se o území na jihu mapy EVE s regiony jako Feythabolis, Esoteria, Catch atd. Když dokončí převzetí jižních regionů, N3 si řekne. Hele máme dostatek území, věnujeme nějaké těm novým, HERO Coalition. Uvolní jim region Catch a pozvou je k osídlení. HERO Coalition sestává tehdy z aliancí Brave Collective, Brave Newbies inc, a TEST Alliance Please Ignore, který se pořád ještě vzpamatovává z války ve Fountain. Takže členové HERO Coalition jsou eskortování do regionu Catch a Northern Coalition. a Nulli Secunda jim dovolí zde žít.

V této době končí Halloween War.

CFC prochází změnami a mění svůj název z Clusterfuck Coalition na The Imperium a dělá čistku ve svých radách. Konečné složení The Imperium je Goonswarm Federation, The Initiative, The Bastion, Brothers in Arms, Tactical Narcotic Team a Get Of My Lawn. Postupně v průběhu času odchází, rozpadá se nebo se osamostatňuje Fatal Ascension, Circle of Two, Executive Outcomes a Fidelas Constans a nově přichází aliance Snuffbox.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL