Meta Show Drop

V pozdních večerních hodinách 21.října se rozhořel souboj o Raitaru (inženýrský komplex) v systému 3D-CQU v regionu Providence.
Zajímavostí je, že se to stalo při živém vysíláni oblíbeného broadcastu Imperia, The Meta Show, toto vysílání vede tradičně fleet commander Goosnwarmu DaBigRedBoat a když se dobře vyspí, objeví se i Mittani.

V tomto díle byli pozváni jako hosté mimo jiné leader TEST Alliance Please Ignore, Progodlegend a hlavní fleet commander Pandemic Legion Killah Bee. Show začala, nicméně Progodlegend nebyl z nějakého důvodu již od začátku show přítomen. Po nějakém čase se odmlčel i Killah Bee a z tohoto bylo zřejmé že se něco děje.

 

 

Ukázalo se že Killah Bee se odmlčel proto, že musel na rychlo řešit novou situaci na gridu u zmíněného Raitaru a to sice příchod dreadů, carrierů, titánů a supercarrierů TESTu a Progodlegend nebyl hned od začátku Meta Show přítomen pravě proto, že celou tuto akci chystal. Souboj netrval dlouho a Pandemic Legion měli příležitost si vychutnat, jaké to je být na opačné straně supercapital dropu.

Výsledek samozřejmě nebyl pro Pandemic Legion nijak veselý, přišli o de-facto veškeré kapitální lodě, převážně dready a faxy, co do tohoto fightu nasadili.
Nadruhou stranu TEST Allince Please Ignore ukázala, že se nebojí použít supercap fleetu i proti supercap powerbloku typu Pandemic Legion.

Tady je jeden z těch lepších Battle Reportů ISK patrně sedět nebudou protože zkillboard je znám špatnou kalkulací cen. Ve výsledku PL težce pohořelo, nicméně se, patrně nechtěně, podařilo získat více či méně důležitý intel který se možná bude hodit příště – fakt že TEST používá shield supercap doktrínu a ne armor jako se dosud předpokládalo.

Zdroj: Nezávislý pozorovatel, Imperium news, Meta Show, osobní účast (cyno pro Pandemic Legion)

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL