Oooops, someone lost his stuff

Jednání s lidmi se nedá naučit, člověk na to musí mít tak nějak povahu. Já osobně moc lidí, co opravdu umí jednat s podřízenými neznám. Na druhou stranu, znám plno lidí kteří jsou schopni podřízené vytočit do "vývrtky". Je to vždycky o přístupu a o egu toho, či onoho člověka, tuplem to platí v EVE.

Všemi EVE hráčí oblíbená a milovaná aliance Pandemic Legion (-10), opět zaperlila, tedy její elitářské vedení. Výsledkem je situace která tu již několikrát byla (a ne jen u PL) a Pandemic Legion, které, jak to tak vypadá pomalu končí poločas rozpadu, utrpěla další šrám na pověsti (i když nekteří tvrdí, že víc už to nejde) a opět se potvrdila legenda o velmi špatném přístupu k line memberům. V poslední době se ve velkých aliancích, a jejich jednotlivých korporacích, rozmohlo těžení v kapitálních industriálních lodích Rorqual. To samo o sobě není nic zvláštního. Problém leží ve faktu, že aby se toto težení nějakým způsobem vyplatilo, fit který k tomuto účelu tyto lodě potřebují, je velmi drahý. Není to tak dávno, co na tuhle situaci doplatil jeden z hráců právě Pandemic Legion, Doomchinchilla.

Takže k věci. Jeden z hráčů Pandemic Legion přišel při těžení o jeden tento Rorqual, který mu žničila letka oblíbeného projektu Bomber's Bar. Když na to přisli jeho "nadřízení", strhlo se obrovské drama a bylo mu vyčteno, že Pandemic Legion killboard kvůli jeho neopatrnosti vypadá špatně. Obzvláště toxicky s tímto hráčem jednal člen "direktorátu" Pandemic Legion a CEO jeho vlastní korporace Sniggerdly, Hedliner. Tento hráč - i když si tuto kritiku vyslechl bez mrknutí oka - následně došel k závěru, že těchto hysterických výlevů už má dost a rozhodl se korporaci, potažmo celou Pandemic Legion, opustit. V tom ale zjistil, že má přiděleny role k zacházení s majetkem Sniggerdly. Po tomto zjištění věci nabraly rychlý spád. Jak už to tak bývá, tento hráč si "přivlastnil" vše k čemu měl přistup. Moduly, lodě, palivo v řádu několika stovek bil. ISK. Ovšem toto jeho touhu po mstě neukojilo a tak pokračoval ve svém řádění ještě dál. Asi aby na něj Pandemic Legion jen tak nezapoměli.

Dalším jeho cílem se staly dvě Sotiya vyrábějící superkapitální lodě včetně titanů. V těchto dvou strukturách odcizil palivo a vyřadil výrobní rigy. Tímto zničil 5 superkarierů a 2 titany které byly v těchto strukturách ve výrobě. Toto mu ovšem připadlo jako vendeta málo a tak se jal "upravovat" i Keepstar v Pandemic Legion stagging systému M-OEE8. V tomto Keepstaru se mu podařilo vypnou klonovací stanici a tím zničit zhruba 2 tisíce klonů, mezi kterými byly i velmi drahé superkapital klony v hodnotách od pěti do osmi bil ISK, v závislosti na použitých implantátech. Konečná skoda vzniklá kontrétně touto akcí s klony, by byla daleko vyšší pokud by se to stalo o zruba 5 dní dříve, většina superkapitálních klonů PL a NC. v tomto Keepstaru totiž odešla se superkapital deploymentem před necelým týdnem.

Konečný sumář se tudíž nemusí zdát tak hrozný, ale jako ukázka toho, co se může stát, pokud budete s lidmi jednat jako s kusem hadru, to posloužilo skvěle. Obzvláště u aliance jako je Pandemic Legion, která je známá počtem různých špionů a "záškodníku" v ostatních aliancích. Ergo, nechovejte se jako prasata k vlastním hráčům, jinak se toto může stát i u Vás.

Dole pod článkem jsem umístil Reddit vlákno, které je opět velmi věrohodné, hned v nadpisu uvádí 7 zničených titanů, namísto skutečných 2 a v textu se píše o zničení stovek drahých klonů, kdy ve skutečnosti bylo zničeno cca 90 velmi drahých klonů ( včetně mého 🙁  jen cca 1.2b nedokončeného high-grade slaves klonu). Nechápu, že někteří lidé spoléhají čistě na Reddit, jako zaručený zdroj informací.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL