Providence 2018

Jen něco málo přes jeden den stačilo členům Legacy Coalition ve spolupráci s CVA k reinforcnutí většiny struktur, které aliance Pandemic Legion během poslední doby získala v regionu Providence. Jak už víte z předešlého článku, stanice v regionu Providence, stejně jako všechny ostatní null-sec stanice a outposty, budou v červnové expanzi vyměněny za vylepšené faction verze fortizarů. Před časem aliance Pandemic Legion – i přes námitky spojenců, že tento krok podniká příliš brzy – obsadila právě region Providence.

Region Providence byl po léta osídlen uskupením Providence Block (dále jen Proviblock). Stěžejní entitou v tomto uskupení je aliance Curatores Veritatis Alliance (CVA), která pracovala na tak zvaném NRDS (Not Red Don’t Shoot) systému. Systém NRDS ve zkratce pracuje tak, že kdokoliv, kdo není přímý nepřítel (red, červená je barva kterou eve online označí vaše nepřátele), nebo není uveden v Kill on Sight (KOS) seznamu, což je vlastně takový seznam pilotů, kteří se v minulosti nějakým způsobem provinili proti členům Proviblocku, je vítán a nebude na něj útočeno, pokud jako první nezaútočí on.

Kromě tohoto podivného systému chování, je Proviblock také znám svým Amarr Roleplay stylem. Amarr je rasa v EVE Online, která víc, než cokoliv jiného, připomíná katolickou církev, jak ji známe z reálného života. Právě toto vedlo bezpečnostního technika NASA a EVE Online papeže Maxe Singularity I. k vyhlášení „Křížové výpravy“ k vytrhnutí svatého regionu Providence z rukou nevěřících Pandemic Legion a návrácení ho alianci CVA, na Fanfestivalu 2018. Každý na festivalu toto považoval za jeden z výstřelků Maxe. Před pár dny se leader aliance Test Alliance Please Ignore nechal slyšet, že koalice Legacy se zapojuje do „svaté války“ o Providence a ohlásil full combat deployment do regionu Providence. Během necelých 36 hodin se těmto svatým válečníkům podařilo uvrhnout 110! struktur do reinforce režimu. Nutno podotknout, že drtivá většina těchto struktur byla v systémech s Activity Defense Multiplier (ADM) s hodnotou 1. Tak zvané ADM je systém ovlivňující čas, potřebný k ofenzivním operacícm, obecně platí čím menší, tím jsou ofensivní operace kratší a zabíraní jednotlivých struktur je rychlejší. I přes toto nízké ADM, však patří “křizákům” uznání za rychlou reakci. Bude zajímavé sledovat, jak na tuto situaci zareaguje Pandemic Legion obzvláště když to vypadá, že jejich spojenci jako Guardians of The Galaxy a Northern Coalition. se do Providence nechystají.

Pokud máte nějaké informace k aktuální situaci v Providence, které já jako zatím nezůčastněná strana nemám a chcete se o ně podělit, dole pod článkem jsou komentáře. Situaci v Providence se věnoval i poslední díl Talking in Stations, video je k dispozici pod textem. Hosty byly Progodlegend (TEST) jako vrchní velitel křižáků, Elise Randolph CEO Pandemic Legion, Mawderator –  člen CSM (Snuffed Out), Whisper Quietly (Goonswarm) a Brisc Rubal – člen CSM (The Initiative). Pořadem provázel Apothne z Pandemic Legion.

 

capsuleer.cz

Capsuleer Network Tech support

WALTARI

PROZOVATEL