REVIZE ALFA KLONŮ

CCP se rozhodlo upravit alfa klony, nebo spíše způsob jakým funguje jejich skillpoint limit.

Do teď platilo, že jako alfa jste mohli natrénovat pouze 5m ve skillech, pokud jste se rozhodli natrénovat více, museli jste si zaplatit omegu. Toto zůstává nezměněno. Dříve také platilo že pokud vám omega status vypršel, byli jste schopni používat pouze těchto základních pět milionu skillpointu v předem daném rozvržení od CCP, cokoliv jste měli nad rámec těchto pěti milionu, jste nemohli použít dokud jste si nezaplatili omegu znovu. Toto se mění. Nově budete moci využívat jako alfa i některé skilly které jste natrénovali jako omega a to do výše 20,443,989 skillpointů.
Tento skill rozvrh je opět napevno dán od CCP, takže zapomeňte na to, že budete moci používat jen skilly a lodě co jste si vybrali, žádné covert ops, žádné command ships, žádné kapitální lodě ani nic podobného. Skilly které budete moci používat i na alfa účtech jsou uvedeny níže, mezi nejkontroverznější patří používání T2 zbraňových systémů, možnost létání battlecruiserů a také battleship. Ten asi nejkontroverznější fakt který vyvstal je zrušení race based tréninku tzn. můžete trénovat lodě jakékoliv rasy. S tímto faktem se pojí to, co leží většině ostatních hráčů v žaludku, a přiznám se, včetně mě. Jelikož je ale tento článek míněn jako informativní, zdržím se jakýchkoli osobních výlevů.
Takže pokud se podíváme jen a pouze na spaceship command kolonku, jako alfu vás čeká létání lodí jako Navy Brutix, Navy Harbinger, Navy Drake, Hurricane Fleet Issue a tak podobně. budete také moci létat Pirate Faction varianty, to znamená Cynabal, Vigilant, Succubus, Ashimmu a ostatní a to včetně T2 zbraňových systémů, jelikož CCP dalo alfa účtům do vínku možnost používání T2 zbraní až do medium variant. Dále pak lodě jako Machariel, Nightmare, Vindicator, Navy Raven, Bhaalgorn, Megathron Navy a tak podobně. Jako alfa sice nebudete moci používat T2 zbraně na battleshipech, ale buďme upřímní, takový 1400mm Scout Artilery Machariel také není k zahození.
Takže vzhůru do toho, zaplaťte si omegu, natrénujte skilly pro lodě dle vašeho výběru a ukažte CCP co všechno je na této variantě špatně.

Kromě pár menších skillů mužete po uplynutí omegy stále používat tyto skilly:

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL