Týden do rebalancu T3 Cruiserů

Podle oznámení na CCP dev blogu přichází očekávaný rebalanc T3 cruiserů a to 11. července při downtimu jako součást patche.
CCP na stejném blogu tvrdí že pri rebalancování chcou zdůzaznit jejich roly flexibilních a snadno přizpůsobitelnych lodi, ale zárověň umožnit i jiným druhům lodí plnit svoji ůlohu. Pro ty které to zajíma podrobněji všechny detaily se dají najít na EVE foru v příslusném vláknu.
Do této změny zbývá přibližně týden tak se CCP rozhodlo to lidem připomenout aby se předešlo nejakým problémům.

Součástí této změny budou Electronic subsystemy zrušeny. Nové T3 cruisery budou mít pouze 4 subsystemy narozdíl od součastných pěti.
Všechny charaktery které mají Electro subsystémy natrénované dostanou zpět skill pointy a ISK za pořizení knížek pro tento skill.
Všchny existující subsystemy budou transformované do jejich nejbližšího funkčního ekvivalentu v tomto novém systemu.
Na všech Fitlých T3 cruiserech bude tato změna provedena přímo a dostanou do karga jeden subsystem navíc aby se srovnal počet (5) dríve zakoupených a fitlých subsystemu.
Po patchi budou mít všechny T3 cruisery funkční počet subsystemu, nicméně tyto lodě nemusi být plně funkční, nekteré moduly mohou být offline například z důvodů nedostatku power gridu nebo CPU.

 

TL;DR
11. července před downtimem pro jistotu dockněte se všema strategic cruiserama, všichni víme jak “dobré” je CCP při patch deploymentech a nasledných patchů patchů patchů a fixů těch patchů na patche

capsuleer.cz

Capsuleer Network Tech support

WALTARI

PROZOVATEL