Komentář: Varování před koupí na greenmangaming.com

Tak vzhledem ke všem těm akcím Black Friday a Cyber Monday jsem se rozhodl výhodně si pořídit EVE Online Star pack. Nebudu to kupovat za 25eur na webu EVE Online, ale za 17 liber po uplatnění slevových kuponů na greenmangaming.com.
Na Facebboku jsem se dozvěděl, že exustují lidé kteří tam nakoupili věci bez problému, no u mě tomu tak nebylo. Rozhodnutí je na Vás.

 

Tak jdeme na to.

 

Tady to začíná být zajímavé, jsem VIP (na nově vytvořeném účtu)

 

No tak ookááá, pokračujem dál…

 

Fajn, tak toto začínají být už opravdu haluze

 

Tak se snažím zjistit že WTF.
Narazím na vysvětlení. Greenmangamin web je rozbitý, pokud Vám náhodou nákup projde, nákupní košík se refreshne a vy vlastně koupíte kód dvakrát, částka se Vám dvakrát strhne z bankovního účtu. Pošlete ticket na podporu greenmangaming, ale dostane se Vám odpovědi, že bohužel Vám prachy vrátit nemužou. Jedná se o digitální klíč a Vy jste ho už viděli, tudíž ho můžete použít. Smůla.

 

 

Takže asi tak. Nemůžu Vám nic nařizovat.
Můžu Vás jenom VELICE DŮSLEDNĚ VAROVAT PŘED NÁKUPEM NA GREENMANGAMING.COM

EDIT:

Po dotazu patrně moderátora fora Greenman gaming ať se ujistím, že jsem to opravdu nekoupil již dřív a že to patrně bude onen problém:

Jahman (Community Moderator)
I would recommend double-checking the “Your purchases” page of your account here: /my-account/games/ This error means that You have purchased that particular pack before (not necessarily during the current promo) in which case it will be.

check check …. ani omylem brachu.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL