Změny v New Eden Obchodu

 

Vypadá to, že se CCP rozhodlo upravit a pročistit New Eden Store (NES), prý pro větší komfort a zážitek z nakupování. Změny budou obsahovat přenastavení aktivního cyklu skinů, tzn úpravu doby po kterou budou jednotlivé skiny k dispozici a také stažení některých (většiny) starších věcí, ať už se jedná o starší skiny, nebo oblečení a doplňky.

CCP se vyjádřilo, že momentálně se v NES nachází věci staré i několik let, některé z těchto věcí jsou tudíž už hodně přestárlé. Aktuálně je v NES obchodě k dispozici na 800 různých kosmetických položek. V rámci zachování přehlednosti, aktuálnosti a lepší navigace v NES, bude velká část těchto položek během příštích pár měsíců odstraněna. Tato perestojka začne v březnu a poběží až do června. Samozřejmě v rámci vytřískání co největšího objemu peněz od hráčů, bude odstranění těchto starších věcí probíhat formou týdenních slevových akcí (jak jinak). Takže pokud jste příznivci těchto kosmetických serepetiček checkujte ve vlastním zájmu NES denně.

CCP se v tomto oznámení nezapomnělo bít v prsa, jak kvalitní skiny v dnešní době dodává a oznámilo, že čas, který skiny stráví v NES obchodě, hodlá zredukovat na max. 3 měsíce. Po uplynutí této doby budou staženy, před tímto stažením bude opět k dispozici „výhodná“ nabídka k jejich koupi. Většina skinů a věciček, které budou jednou vyjmuty z NES obchodu se již nikdy nevrátí zpět, nicméně bylo naznačeno, že některé nejpopulárnější se mohou objevit krátkodobě jako tématické k různým eventům i v budoucnu. To mi připomíná Electronic Arts a jejich fail MMO OLD Republic ve kterém se v pravidelných intervalech objevují v obchodě věci, které byly nejpopulárnější mezi hráči, samozřejmě za šesti násobek původní ceny.

Tak to je k NES změnám vše

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL