Spy Game

Na minihru špionů ve velkých aliancích EVE Online si už snad každý zvyknul, patří to tak nějak k folkloru této hry. Výsledkem této spygame bývá často rozpuštění korporací, případně celých aliancí, různé krádeže a tak podobně. Pokud je to něco většího, dostává se to i do různých herních i neherních deníků, nebo portálů.

Včera, 14 května se dotavil zajímavý výsledek jedné z těchto akcí. Aliance Gooswarm Federation zhruba před měsícem umístila do Pandemic Horde aliance, kontrétně korporace Horde Vanguard špiona k odtranění, nebo lépe, unanchornutí velkého Keepstraru ze systému KQK1-2 v regionu Pure Blind a jeho dopravě do bezpečí. 

Lidé z Horde Vanguard a Northern Coalition. si ale po čase všimli neobvyklého jednání jednoho z hráčů, ale bez poznámek a upozornění jej nechali v klidu dělat to co dělal, ale jedno oko bylo neustále upoutáno na tuto strukturu. Po trpělivém pozorování se nakonec dostavil výsledek.

Malá Imperium letka, která měla patrně zajistit hladký průběh nakonec pomohla sestřelit vlastní Keepstar do kterého se zprvu pustily dready Pandemic Horde.

Někdy to halt nevyjde no ….

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL