Vývoj v POCHVEN

Včera 18 ledna 2021 se objevilo další z mých oblíbených DISCOURSE videí. Tentokrát se týká  stavu v Triglavian doméně zvané Pochven. Člověk se tam i ven dostane pouze s použitím speciálních filamentů. 
Nově se začaly objevovat unikátní wormholy do Pochven aby hráčům usnadnily vstup a opuštění těchto divných systémů. Snad je to předzvěst chystaného oživení těchto doslova mrtvých systémů v kterých se i podle hráčů v nich žijících nic moc neděje. Uvedení tohoto konceptu do hry nemělo podle CCP Goodfella očekávaný efekt a nepřinesl předpokládaný zájem pilotů. 
Jako za mě, na krátkodobý event myšlenka dobrá. Celkem by to mohlo fungovat i na podobné bázi jako Incursions s dočasným efektem, klidně i delším a na celou konstelaci, například v rádu několika týdnů, popřípadě měsíců, ale jako dlouhodobý stav to není příliš šťastné řešení. To se také promítlo do konečného výsledku, který by se dal z části označit jako “Mortification for EVE Online trade”.

Hosts: Cyrillian Voth, Elinari Rhodan
ARC Logo: Noene Drops
Title Animation: Corrin Mor
Writing: Haria Haritimado, Cyrillian Voth

Montage: Haria Haritimado
Sound Editing: Cyrillian Voth
Camerawork: Haria Haritimado
“Modular Office” artwork: Ruslan Nazirov

Když celá tato invaze začala, vypadala jako velmi slušný pokus CCP oživit trochu podmínky v Hisecu. Ten konečný výsledek v podobě změny několika Hisec systémů na “divný” nullsec se mi taky velice zamlouval, nicméně jako trvalý stav to fungovat nebude a vzhledem k povaze dopadu na obchod – především transport věcí na obchodní huby, ani nemůže. Neefektivitu špatně fungujícího konceptu EDECOM jako obranných sil proti Triglavian Collective raději ani nezmiňuji.

Upřímně CCP přeji, aby se jim případné oživení Triglavian systémů povedlo a hráči, kteří se tam rozhodli žít, měli o zábavu postaráno.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL