Brawl pro Austrálii

BRAWL FOR BUSHFIRES

K podpoře darů pro chystaný Plex For Good Australia, se rozhodla korporace Van Diemens Demise (NC.) s podporou celé AUTZ komunity, uspořádat 17. ledna masivní brawl event v systému Nalvula. Jedná se o 0.4 lowsec system v regionu Lonetrek. Zde jsou potřebné údaje.

Kdy: Pátek 17. ledna v 11.30 UTC (po downtimu)
Kde: Nalvula (0.4), Lonetrek

Brawl for Bushfires je charitativní event pořádaný australskou komunitout EVE Online k podpoře kampaně Plex for Good Australia oznámenou CCP games. Event se rozjede 17. ledna po downtimu a bude streamovaný live.

Jak se zúčastnit

Darujte částku pro PLEX For Good (informace ze strany CCP ještě nebyly poskytnuty, jakmile se tak stane, uvedu zde link)

Účast
Brawl for Bushfires discord: https://discord.gg/N7gRBvT

Kanál ve hře: “Brawl for Bushfires”

K účasti v eventu budete potřebovat loď a zdravou lásku k PVP. Doporučená loď pro tento event je obyčejný battlecruiser, takže ano, můžete použít svůj drejk 😀 , nicméně všechny lodě jsou vítány. Při výběru lodí a fitu prosím pamatujte na to, že akce je charitativní a budou se jí patrně účastnit i úplní nováčci.
Brawl se uskuteční u planety 1 v systému Nalvula. Nejjednodušší cesta jak se připravit, je koupit loď na Jitě a přepravit ji do sousedního hi-sec systému Vuorrassi. V pátek pak múžete pouze proskočit branou do Nalvuly a warpnout k planetě 1
Ujistěte se, že jste v ingame kanále Brawl for Bushfires, kde obdržíze instrukce co a jak.

zde je cesta z jity

Podpora
Předejte tuto zprávu vaší alianci či korporaci a přiveďte s sebou na tuto jízdu kamarády a hlavně, připojte se k Plex for Good a věnujte i nepatrnou částku na dobrou věc. I když je tato akce určena primárně jako poděkování těm, kteří věnovali prostředky v Plex for Good, vítáni jsou všichni.

CAPSULEER.CZ poskytne 10 T1 battlecruiser hullů a 10 T1 cruiser hullů na tento event, tzn. prvních 20 lidí co se ozve, dostane loď na roztřískání gratis (pouze loď, fit si obstarejte sami)

!!! POKUD SI TEDY LOĎ NEMŮŽETE DOVOLIT, NEBO SE VÁM Z NĚJAKÉHO DŮVODY VLASTNÍ KUPOVAT NA TENTO EVENT NECHCE, STAČÍ NAPSAT EMAIL NA CAPSULEERNET@GMAIL.COM S TYPEM LODI A JMÉNEM NA KTERÝ MÁM KONTRAKT VYSTAVIT, MUSÍTE TO STIHNOUT DO ČTVRTKU 16. LEDNA 20.00, V PÁTEK JSEM V PRÁCI !!!

( Jsem si vědom toho, že toto je čistě na dobré slovo, tak doufám, že slovo dodržíte a dané lodě se na eventu skutečně objeví )

 

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL