Galerie Capsuleer.cz

SCREENSHOTY DO GALERIE ZATÍM POSKYTUJÍ

HAGAN SIRIUS

Člen korporace Vanishing Point. v alianci The Initiative

BREITAK CZECH

Člen korporace Marvinovi pratele v alianci The Bastion

WALTARI

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition.

UPLOADNOU VLASTNÍ SCREENSHOTY MŮŽEŠ SAMOZŘEJMĚ I TY, V TEXTU NAJDEŠ INFORMACE O TOM, JAK TO UDĚLAT

GOOGLE PHOTOS GALERIE CAPSULEER.CZ

Na Capsuleer jsem se postupně snažil natlačit všechno, co by mohlo být nějakým způsobem zajímavé. Zapomněl jsem ovšem na jednu důležitou věc. Někteří hráči mi říkají, že nemají moc literárního nadání v naivní představě, že na sepsání jednoduchého stručného článku potřebují být Ernest Hemingway ale budiž.

Screenshoty nicméně máte nějaké všichni. Tady se o ně můžete s ostatními podělit. Je úplně jedno čemu se v EVE věnujete. EVE Online, na to jak stará hra to je, vypadá skvěle co se týče grafiky. Takže pokud děláte PVP, screeny z bitev, pokud děláte explorace, nahoďte screeny zajímavých míst a situací, které jste zažili. Děláte li mining, fotky různých sajt, asteroidových polí i plynu bývají vizuálně pěkné, wormholeři si užívají graficky krásných scenérií. Screenshoty Abyssal spacu jsou extra kapitolou, ničemu jinému v EVE Online se nedají přirovnat, graficky jsou prostě dokonalé. Jak říkám, nezáleží co vidíte, všechno se dá použít.

Styl přispívání je jednoduchý. V dnešní době má každý člověk vlastní Google účet kvůli propojení různých služeb. Pokud ne, je to většinou 80 letý důchodce s tlačítkovou Nokií a bez počítače.
Fotky budete uploadovat do nasdíleného alba z pohodlí vašeho domova a to přímo prostřednictvím služby Google Photos ve vašem prohlížeči, takže nikde žádná registrace a tak podobně. Jedinou věc, kterou musíte udělat, je poslat mi váš Google účet, abych vám dané album mohl nasdílet. Email na který účet pošlete je na této stránce, dole vpravo.

capsuleernet@gmail.com

GALERIE CAPSULEER.CZ

KOMPLETNÍ ALBUM ZDE .....

WALTARI

PROZOVATEL