Konec iChooseYou?

Před pár dny EVE obletěla zpráva o tom, že struktury  Hi-sec offshorového konsorcia iChooseYou sídlícího v systému Perimeter, byly re-infoclé TEST Alliance Please Ignore. O důvodu proč k tomu došlo, můžeme jen spekulovat, nicméně se zdá, že TEST chce zabránit alianci Pandemic Horde, která měla smlouvu s iChooseYou na obranu jeho majetku výměnou za procenta ze zisku, v přísunu finančních prostředků z této činnosti. Podle prvních vyjádření, která se objevila, měl  TEST v plánu převzít aktivity iChooseYou a vytvořit tím nový systém přísunu finančních prostředků sám pro sebe. Tato možnost byla v průběhu zpochybněna několika stranami a prominentními EVE tradery. Podle jejich vyjádření TEST nedisponuje lidským kapitálem s dostatečnými obchodními zkušenostmi z hi-secu, aby se mu toto povedlo

V rozhovoru, který vedl David Matterall s iChooseYou vyplynulo, že tento akt TESTu výjde ve výsledku vniveč, jelikož iChooseYou tato akce nijak finančně neohrozí, kromě ztráty zhruba 500bil ISK ve strukturách, kterou iChooseYou přirovnal ke ztrátě titana u normálního hráče. Více ho mrzí čas a vynaložené úsilí stojící za tímto projektem.

Všechny struktury v Perimeteru vyjdou z re-inforce modu dnes, 25. října a budou moci být kompletně zničeny a nelze odhadnout, jestli se některá z EVE skupin ukáže a bude chtít zničení zabránit, nebo ho alespoň zpomalit. V Perimeteru a okolí se tudíž připravte na Ti-Di.

 

 

 

Update

iChooseYou Sotiyo v Sobaseki zničeno

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL