Vítej v EVE Online

Včera jsem jen tak projížděl oficiální EVE Forum a narazil na tento post. Rozhodl jsem se ho přeložit a dát sem. Doufám, že poslouží nováčkům, kteří EVE Online nikdy nehráli a naivně si myslí, že je to “jen” další onlinovka. EVE Online neni hra, to zaprve, je to spíš styl života, odráží se hodně do života reálného. EVE nemá herní pravidla, každý kdo se rozhodne Vám udělat ze hry peklo na zemi má volnou ruku a nikdo mu v tom bránit nebude. Kromě exploitů herní mechaniky tu není nic nelegálního. To že vždycky když vydokujete Vás sestřelí jeden a ten samý člověk v EVE žádného Gamemastera nezajímá, je to jak se říká “Váš problém”. Takže tady je překlad Booooohooooo postu hráčě Da_bee, který nepochopil co je EVE Online.

Trvalo mi měsíc, než jsem si uvědomil, že už nemůžu vydržet v této hře a je to proto, že se lognu a chci se bavit, ale všechno, co dostanu, je nekonečně obtěžování CODE.*  ********. Udělej to, udělej tamto**. hraju abych se bavil, ne abych byl každý den ***** vydírán.
 
Žádná hra neni zábava pokud je v ní toto dovoleno. Už ode mne nedostanete ani cent. Celý účet a subscription mi může políbit ***** . Nestojí mi to za to.
Udělejte (CCP) něco s pravidly ve Vaší hře (EVE). Prostředí v EVE je hrozně toxické. Hra v EVE je omezená na to docknout a zůstat docklý jak nejdéle to půjde. EVE NENÍ HRA (to ale všichni víme). Je to cesta pro narcistické ****** co si musí vybíjet frustraci na druhých a pořád si něco dokazovat.
 
Dělejte si co chcete. Vím že tento post nic nezmění protože to tu nikoho nezajímá. Moje účast v EVE končí právě teď.

Tento ragepost vznikl kvůli ztrátě podu v hodnotě ani ne 2 milionů ISK

Odkaz na original post

Screenshot pro případ smazání

* CODE. je Hi-sec skupina hráčů specializujících se na vydírání ostatních, případně otravováním konkrétních hráčů a korporací, které někomu vadí za úplatu.
** Pokud agrese vůči ostatním neni nikým placená a jedná se čistě o oktivitu samotných CODE. aby se nenudili, bývá zvykem vybírat různé poplatky za “povolení” k pobytu/těžbě atd, popřípadě pobavení členů CODE. v reálném životě, ať už se jedná o Váš zpěv na jejich Teamspeaku, nebo něčeho podobného.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL