Broadcast 4 Reps

Možná málokdo z Vás ví, že 10 září je světovým dnem prevence sebevražd. EVE Online jako jediná mass multiplayer online hra, má speciální službu, která se jmenuje Broadcast for Reps. Tento termín byl vybrán jako název záměrně. Právě tento termín v EVE říká bojovým pilotům, co dělat aby se o ně logistické lodě mohly postarat a pomoci jim přežít.

Jedná se vlastně o komunitní službu, která se snaží vyvézt hráče EVE Online z tíživých životních situací, při kterých hrozí riziko, že by si mohli sáhnout na život.

Jeden uživatel nám oznámil, že plánuje spáchat sebevraždu, že dokonce všechny své věci už rozdal. Viděl jsem to v tradiční léčbě a věděl jsem, že toto je nejvyšší stupěň ve spektru příznaků sebevražedného chování , takže jsem to oznámil a poslal každému moderátorovi na subrediditu /r/eve a snažili se pomoci vytvořit důsledný systém na podporu lidí, kteří potřebují pomoci nejvíce. Tato služba přišla příliš pozdě, tento uživatel zemřel.
-BFR (Broadcast for Reps)

 

 

Plno z Vás hraje v multi jazyčných korporacích a aliancích. Pokud se někdo z Vašich kolegů capsuleerů, vyjádří v podobném smyslu, byť jen náznakem, odkažte ho na WiKi BFR a snažte se mu pomoci co nejvíce, ve hře dokonce existuje chat kanál Broadcast for Reps. V dnešní době je CCP v případě hrozby sebevraždy schopno kontaktovat nejbližší policejní stanici v okolí bydliště daného člověka v řádech minut. Ano jsou opravdu schopni zalarmovat policii v Horní Dolní v ČR, jen proto, že Franta Švestka řekl ve hře, že se chystá spáchat sebevraždu. Dokonce je k tomu určena speciální hotline na policii v Rejkjaviku, která se zabívá JEN žádostmi CCP. Nebuďme lhostejní, už žádný John Bellicose z BRAVE Newbies!

 

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL