Chat system going places? :)

V nejnovějším SCOPE videu CONCORD SCC zveřejnilo informaci, že vzhldem k vysokému výskytu Drifterů a Triglavianů v Eden Edenu doslo k přetížení Fluid Router FTL sítě. Komunikační síť je pod obrovským tlakem a s ohledem na kombinovanou Triglavian a Drifter invazi jsou ohroženy dodávky, objem a zásobování složenou Helium4 super kapalinou (Helium4 entangled superfluid) na které funguje New Eden FTL síť zajišťující chod Local chatu. K zachování chodu důlěžitých struktur a celé FTL sítě je nutná akce. CONCORD SCC zredukuje šírky pásem na Fluid routeru v nullsecu, což bude mít za následek zpoždění lokal chatu.

Local chat New Edenu bude fungovat ve zpožděném modu. Po nedávné a stále trvající aktivitě Drifterů, která uvrhla Nullsec powerbloky do chaosu přináší FTL blackout další ránu pro nullsec hráče a velitele, kteří se budou muset obejít bez Local chat intelu. Po oficiálním ohlášení SCC o Nullsec chat blackoutu bude následovat 48 hodinová lhůta pro hráče, aby se na toto ochromení připravili. Takto nějak zní on-the-fly přeložená lore zpráva.

CCP chystá přechod na local chat podobný tomu ve wormhole space, například neuvidíte nikoho, kdo nebude do local chatu psát. Jako test se spustí delayed chat a CCP bude monitorovat jaký to bude mít vliv na jednotlivé clustery systému, data vyhodnotí a podle výsledků se rozhodne jestli Local chat zrušit úplně, či nikoliv. Toto se nicméně týká pouze veškerého nullsecu, chat v low a hi zůstane zatím bez zásahu. Takže teď bude nullsec hráče trollit kromě Drifterů taky CCP, muheh.

Link na oficiální diskuzi

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL