WWB2: Delta Squad

Je podzim roku 2020 a válka mezi Imperiem a TEST Aliancí a jejich spojenci stále pokračuje.

Fountain a Period Basis už padla a boje probíhají v Delve. V tu dobu přišel jeden z FC The Bastion na nápad po delší době oprášit pvp sig jménem Delta Squad, který by použit již několikrát v předchozích letech, ať už na zabavení pilotů. či na menší deploymenty. Po vzoru Aliance The Initiative, které útočilo na slabě bráněné regiony jako Catch nebo Tenerifes, si The Bastion a jejich squad vybral region Esoterie. Začátky byly poměrně těžké a počty lidí ve fleetách byly poměrně malé, většina totiž zůstávala v Delve kde pomáhala Impériu na hlavní frontové linii. Ovšem po přesunu do Stainu, kde byl první staging point Delta Squadu nastal další oříšek,a to Aliance obývající region Stain…jednalo se hlavně o Ferrata Victrix a Good Sax, tyto aliance kdysi byli součástí powerblocku jménem Stainwaggon a jejich původní jméno bylo Soviet Union,starší hráči EVE Online budou určitě pamatovat.

Ceo The Bastion Carneros a FC Qicia se tedy rozhodli vyjednávat o nějaké spolupráci. Vzhledem k tomu, že Stainwaggon byl vytlačen TEST Aliancí před několika lety ze svých regionů, Stainwaggon viděl v tomto příležitost napáchat jim velké škody a co nejvíce zničit zbývající infrastrukturu která v Esoterii zůstala a tak na spolupráci kývli. Zpočátku se TEST Aliance region snažila bránit důsledně a přesto že už měla hlavní staging system v Delve systemu T5ZI-S, velká část hráčů stále obývala region Esoterie. Nejdříve bylo zapotřebí srazit ADM (Activity Defense Multiplier) což šlo vcelku dobře a několik desítek ratících carrierů bylo zničeno hotdropy, to samozřejmě lidem znechutilo ratit v těchto lodích a tak ADM začalo klesat, v té době už byl také venku patch, který dával struktury bez paliva do abandoned stavu. V  probíhající valce se některé TEST korporace o své struktury nestaraly a tak byli první na ráně.aby The Bastion posílil,přesunula se nakonec celá Aliance do Stainu,a začalo refování struktur. Jako v první řadě to byly samozřejmě abandonned struktury. Nejvíce to byli undustry struktry Raitaru a Azbel,z několika těchto struktur droplo po sestřelení materiál a lodě v řádech trilionů isků, což bylo skvělé jak pro morálku Aliance tak peněženky hráčů a samozřejmě StainWaggon si taky přišel na své. Po nějakém čase se The Bastion a StainWaggonu podařilo dobýt jednu třetinu regionu a vyčistit ji od všech struktur a jump bridgů, jediné struktury které stát zůstaly, byly Keepstary.

Carneros

Qicia

Asi největším skalpem spřátelených Aliancí bylo sestřelení Sotyia v systému D-FVI7. Třikrát bylo TEST Aliancí ubráněno, ale čtvrtý útok Sotyio padlo – zatím to bylo nejdražší Sotyio v historii eve, kdy z něj dropl materiál přesahující 1T isků. Stavělo se v něm totiž pět titánů (zřejmě třídy Avatar dle dropu materiálu). Po nějakém čase se The Bastion a StainWaggon v Esoteii usídlili a pokračovali v dalších útocích. Esoteria byla zdevastovaná a část bojů se přesunula i do sousedního regionu Feythabolis.

The Initiative mezitím z jiných regionů vyhnalo aliance The Army Of Mango a Evictus (low tier aliance koalice The Legacy), které se stáhly znovu bránit Esoterii. Tyto Aliance neměli zdaleka takové zkušenosti jako The Bastion a StainWaggon a počáteční boje jasně mluvily v jejich  neprospěch. Tou dobou už zbýval z Delve pouze 1DQ pocket, který se nedařilo prorazit a aby byla udržena morálka, TEST Aliance a Pandemic Horde chodili nakonec do Esoterie těmto slabším Aliancím pomáhat v boji, aby region znovu získali zpět. Samozřejmě že nakonec se jim to podařilo a to jednoduchým přečíslením kdy na staně The Bastion a StainWaggon stálo 250 pilotů a na straně Legacy 650. Takto to bylo takřka pokaždé. Nakonec po 8 měsích, se jim to podařilo a Legacy získala Esoterii zpět. Ačkoliv The Bastion je považována za poměrně malou alianci patřící hodně let pod koalici Impérium, ukázala, že bojovat umí, dokáže se semknout a spolupracovat.

Nechme se překvapit, jak se bude vyvíjet válka dále. Každopádně tahle válka už napsala hodně příběhů,a ještě napíše,protože stále není konec.

Breitak CZECH

  • Marvinovi pratele
  • The Bastion
  • Delta Squad

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL