Dům z karet CCP Games

Po sedmi úžasných letech v CCP Games nastal čas zadockovat Polaris Enigma fregatu a vyrazit za hledáním dalšího dobrodružství. Bylo mi poctou a radostí sloužit tak oddané, vášnivé a neuvěřitelné komunitě.

 

https://twitter.com/Verone3784/status/1192738882267361280
 

Tato zpráva uvítala na twitteru všechny, kteří sledují účet Paul // Verone. Pokud vám tenhle účet nic neříká, je to soukromý twitter účet CCP Falcona. Zdá se, že samovolné zůžování CCP týmu nabírá na obrátkách a klíčoví lidé CCP Games pořádají útěky ve velkém. Jako první opustila CCP klíčová postava EVE Online posledních let, Andie Nortgren aka CCP Seagull v dubnu 2018. Následoval první community manager a hráči velmi oblíbený CCP Guard v březnu letošního roku, jehož nevděčné místo částečne zdědil hráči také oblíbený nyní odcházející CCP Falcon. Pokud se dobře podíváte na sestavu CCP týmu, která zůstala tak zjistíte, že z původního jádra zůstal pouze CCP Burger a CCP Rise, CCP Fozzie se poděl kdoví kam a poslední dobou o sobě naštěstí nedává moc vědět a ani se nijak neukazuje. Obávám se však, že naneštěstí v CCP pořád pracuje. Jen je mi záhadou kdo bude komunikovat s komunitou hráčů po odchodu Falcona, nedokážu si z aktuálního ansámblu nikoho dost dobře představit.

Také by mne zajímalo co změnilo situaci natolik, že se tak rozhodl když ještě před Vegas tvrdil, že nikam neodchází a že jen nedorazí na EVE Vegas

Každopádně za něj CCP už hledá náhradu. Kdo na sebe veme takovou zodpovědnost jako je komunikace zrovna s tou naší komunitou mě strašně zajímá. Možnosti jsou dvě, buď to bude nějaký bývalý zaměstnanec jiné herní firmy, který si bude naivně představovat, že komunikace s námi, je jako komunikace s komunitou v každé jiné hře a dá po 14 dnech výpověď protože se jeho infantilní představy budou diametrálně lišit od skutečnosti. Druhou možností je, že se o tuto pozici budou ucházet stávající hráči, kteří již v komunitě působí, namátkou mě napadá Elise Randolph, CEO The Bastion Carneros, tvůrce a reprezentant Talking in Stations show Matterall, nebo ten idiot Brisc Rubal (ano nesnáším ho a je to debil). Takže CCP, hodně štěstí a lovu zdar.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL