EVE Portal 2 – CCP překvapilo

Kdysi dávno na Fanfestu CCP představilo náhradu API EVE Online. Novinka se jmenovala EVE Swagger Interface (dále jen ESI). Součástí prezentace byla i demostrace umu této nové technologie, při které byla představena možnost ovládat charakter mimo svět EVE, tzn bez loginu do hry. Jednalo se o market, Planetary Interaction, některé prvky Industry, psaní mailů a samozřejmě trénování skillů. Několik týdnů na to, byla představena oficiální aplikace EVE Portal která neuměla vůbec nic, konstantně padala bez ohledu na systém, nebo typ mobilního zařízení a celkově vykazovala nepředvídatelné chování.

Včera, 3.9.2019 byla oficiálně představena aplikace EVE Portal 2019. Tato aplikace funkcemi dalece převyšuje jakoukoliv jinou aplikaci, která je v současné době k mání. Má to ovšem jeden háček. Jedná se o Beta release k testování kompatibility jednotlivých zařízení, tzn. aplikace vám buď půjde nainstalovat a pojede bez problémů, nebo vám prostě nepojede, víc možností zatím není. Pokud vám aplikace nepojede, CCP vás žádá o zpětnou vazbu pomocí uvedení typu zařízení, sestavení operačního systému popřípadě nestandardních podmínek, např. Root, nebo Jailbreak. Uveďte toto buď ve vláknu na Redditu, nebo na oficiálním EVE foru. O Reddit vlákno se stará CCP Convict o oficiální forum thread se stará CCP Time Runner.

Link na oficiální forum: https://forums.eveonline.com/t/help-us-test-beta-build-for-android-compatibility-improvements/187483

Link na Reddit vlákno: https://www.reddit.com/r/Eve/comments/cz8yai/help_us_test_eve_portal_beta_build_for_android/

Pokud budete procházet jednotlivé příspěvky, vytvoříte si i takový seznam zařízení na kterých je zatím Portal nefunkční. Pokud jste na platformě Android a vlastníte zařízení přímo od Googlu jako já, tzn, Pixel, Pixel 2 či Pixel 3, o ničem přemýšlet nemusíte, aplikace vám bude fungovat okamžitě a bez jakýchkoli problémů, já mám Pixel 3A a aplikace se chová velmi svižně. To co mne opravdu překvapilo je fakt, že aplikace funguje i na mém “pracovním” telefonu Google Nexus 5X z roku 2013, to je 6 let starý telefon. Co se týká funkcí této aplikace můžete si klidně nakoupit nové skiny z NES storu třeba z baru v sobotu v noci, zbytek funkcí nechám k posouzení vám.

Pro nainstalování této aplikace je nutno se prihlásit do jejího BETA testingu přes link poskytnutý CCP Games na ofic foru, Obchod Play ani AppStore vám ji samo nenajde, nejedná se totiž o finální produkt.

 

[foogallery id=”4643″]

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL