EVE vs Star Citizen

Posledních pár dnů jsem strávil procházením EVE dev blogů a informací. Narazil jsem na výzvu o které nevím, co si mám myslet. Jedná se o out of game souboj mezi komunitou hry Star Citizena komunitou EVE Online. Když jsem viděl na Twitteru titulek “We have been challenged by RobertsSpaceInd” objevil se mi na tváři takový ten cringe úsměv “už je to tady”. Jedna vesmírná hra, která ztrácí hráče se spojuje z druhou, která hráče ještě ani pořádně nenabrala protože i po 10 letech není hotová. K mému velkému překvapení se ale jedná o souboj komunit ve stavění vesmírných lodí z LEGO kostek.

Výzva probíhá od 13. června do 27. června. Abyste mohli vstoupit, jakmile si vyberete svou loď, můžete ji postavit fyzicky pomocí vlastních kostek nebo digitálně pomocí oficiálního softwaru LEGO Studio, který vám umožní stavět pomocí nekonečné zásoby digitálních kostek.
Pokud se člověk rozhodne ukrást své ratolesti kostky  na opravdovou fyzickou stavbu, stačí pak následný výtvor i s plačícím potomkem odeslat ve formě fotografií přes Twitter pomocí hashtagu #battleofthebricks. Digitální stavitelům stačí odeslat svůj soubor z LEGO Studia na adresu communityteam@ccpgames.com

Pokud by jste přemýšleli o důvodu této šaškárny stejně jako já, CCP má pro vás vysvětlení v podobě “Nad Star Citizenem přeci musíme vyhrát” věty a malinké zmínky o nějakých cenách v podobě 3D modelů patrně z obou her – vzpomíná někdo na příslib levitujícího Nyxu? Finále celé této prapodivné věci se pak bude v rámci PR streamovat na platformě Twitch, kde se kromě vyhlášení vítězů tohoto hokus pokusu budou dít věci (aspoň to tvrdí CCP v oficiálním prohlášení). Osobně mám velkou obavu z toho co se skrývá za pojmem “věci”, nicméně tenhle lulz si ujít nenechám i když účastnit se nebudu, lego nemám od svých 6 let kdy mě přestalo bavit. Všechno tohle se bude dít jako podpora v dnešní době oblíbeného slova “fundraiser”, což lze česky vysvětlit jako “chci něco dělat, ale nemám prachy”. 

Takže milí čeští, slovenští a maďarští EVEaři, spojení obou her nenastává, zatím se musíte spokojit s LEGEM …. zatím

waltari

Capsuleer.cz

One thought on “EVE vs Star Citizen

  • 15.6.2022 at 16:33
    Permalink

    v páté větě má být spojuje >>s<< druhou, ale MF to opravovat

Comments are closed.

WALTARI

PROZOVATEL