Fanfest je zpět

V roce 2020 se zpět vrátí Fanfestival, setkání hráčů a developerů v Reykjaviku na Islandu. Toto setkání se uskutečňovalo každý rok přes více než dekádu. Minulý (vlastně ještě tento) rok, dostalo CCP nápad na Invasion World Tour. Výsledkem byl vlastně Fanfestival na “kolečkách” pojmenovaný po nové expanzi EVE Online Invasion, na kterou je CCP evidentně z nějakého důvodu hrdé.
Výsledkem byl podle CCP velký sukces Invasion Tour (o čemž by se dalo vhledem k rozporuplným reakcím úspěšně polemizovat), nicméně kvůli naléhání hráčů, kteří by se radši sjeli na jedno setkání do jednoho města, místo toho aby naháněli CCP po celém světě, přesune toto setkání zpět, tam kde se vždy konalo. Podle vyjádření společnosti se bude jednat o zatím nejlepší a největší Fanfestival vůbec.

EVE Fanfest spojuje hráče a vývojáře EVE Online na tři neuvěřitelné dny v islandském Reykjavíku. Největší herní společenská akce, bude oslavovat EVE Online a její komunitu prezentacemi, turnaji, párty a přátelskými hrami –  v roce 2020 se k nim připojí Hatari (ať už je to kdokoliv) a Permaband. Na Fanfestu 2020 se také završí turnaj EVE Invasion World, který proběhl celosvětově. Zůčastněte se jedinečného setkání, dopřejte si dovolenou a získejte zkušenosti na EVE Fanfestu.
– CCP Games

Váše vlezenka bude obsahovat

  • Přístup na konferenci EVE Fanfest v Harpě, včetně všech prezentací, kulatých stolů, ukázek, obchodu atd.
  • Vstup v sobotu večer na párty na vrcholu světa (Party at the top of the world)
  • Exkluzivní batoh EVE Fanfest
  • Exkluzivní věci ve hře (skiny atd.)

 

EVE Online Fanfestival se bude konat 2-4 dubna 2020 v domově EVE Online a společnosti CCP v koncertní a konferenční části kongresového centra Harpa v Reykjaviku kde se nachází i monument hráčů EVE Online
Pokud budete mít zájem, vývoj situace kolem Fanfestu 2020 a případné zahájení prodeje vstupenek můžete sledovat na oficiální stránce Fanfestu

 

[foogallery id=”5395″]

 

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL