Jak jsem přišel, odešel a vrátil se

EVE jsem začal hrát v roce 2007, jakoby celkem brzo. Přivedl mě k němu jeden z mých prvních klientů Sigognac (živím se od 2004 jako finanční poradce). Byla to celkem sranda, dost jsme si sedli. Eve mě hnedka strašně chytl – udělali jsem si svou high sec korporaci (teda Sigognac, já na to nemám nervy).
Postupně jsme udělali Doomsday korporaci, s tou jsme se dostali i do Amoku, a pak už jsme přešli dál.
Od roku 2010 jsem byl 4 roky v NCdot v korporaci d00m., která aspoň pro mě v tu dobu byla to nejlepší, co jsem kdy kde v Eve zažil. Asi byli se mnou spokojený taky, když mi Vince dal Nyxe. No, nicméně, legrace byla veliká, ale v životě se dějou i jiný věci, prostě postupně jsem trochu vyhořel, mám pocit, že jsem hrál až moc, oženil se, rozvedl, oženil zase a jak jsme pak koupili starší statek na polosamotě u Nového Knína.

Tak jsem zjistil, že vůbec nemůžu už hrát. Možná to bylo i tím, že to nebyl internet, těžko říct.
Tak jsem jednoho dne nezaplatil, odevzdal Nyxe korporaci, sbalil si věci někam do lowsecu a bylo (poslední kill koukám byl 29.12.2013)

První dny a týdny na RL detoxu byly teda těžký, to vám povím. Lidi mi chyběli, akce mi chyběla… ufuf… no nějak jsem to po pár týdnech měsících překonal a jelo se dál…..
Fastforward…. ….eeeee tvoe….. fííííííííí…….3 děti, statek skoro hotovej (haha, tvoe nikdy hotovej nebude), koně, psi, kočky…. Nevíš co dřív…….
No a pak si to tak nějak malinko sedlo všechno po těch 6 letech, dětičky už jsou větší, nejmladší bude 2 a půl už (pak 4 a 6) a najednou vidím, že vlastně trochu čas mám, detektivky jsou nahovno v tv, a když takhle večer čumím na netflix/hbo… tak vlastně místo toho čumění můžu dělat něco užitečnýho (hahahahahaha).
No, takže – bylo to trochu peklo vám povím. Jak jsme prvně po letech lognul… tak jsem tvoe jako fakt byl vyděšenej (to bylo někdy začátkem dubna 2020). Jako fakt….. jsem si vzpomněl, jak se říká jakej je to prvně zmatek. Já se normálně fakt bál vydockovat v lowsecu……
Úplně vidím, jak jsem vydockoval, namířil někam… chvilku letěl.. zkusmo zapnul mwd……tvoe, zase rychle zpátky na stanici, zpocenej všude.. ufuf.

Takže po pár dnech a logech jsem udělal revizi assetů. To mě potěšilo, zjistil jsem, že mám asi 8 bil v lodích, carriera, dreada, s tím něco půjde.
Nojo, ale jsem sám, to se rovnou zastřelím že. Tak jsem tak kouknul do cz/sk pubu, tvoe tam nikdo… teda ne vůbec nikdo, ale skoro nikdo. Pak jsem teda zjistil, že tam skoro nikdo není plánovaně,
že se většinou lidi s czsk motají ve svých korp public kanálech. Někdy v tu dobu jsme šli na pivko se Sigognacem (ten už nehraje dlouho), Drake9 a Drtičem (kterej zas prdí v titánovi a je z něj Rusack), známe se už od dob Doomsday korporace. To jsme se ještě škádlili, že ti Testi jsou patláci atd (teda to jsem říkal já, oni zas jako BV na to
mají jiný “totálně pokřivený náhled 😀 )… no znáte to.

Měl jsem obavy, abych se v EVE neztratil, tak jsem hledal kam bych se vrtnul… do NCdot jsem se vůbec necítil, že bych se vracel, bál jsem se, abych to zvládnul vůbec. Se slzou v oku jsem zjistil, že d00m. skapal chvilku po mém odchodu :-/. A říkal jsem si, že se kouknu po nějaký czsk aspoň trochu pvp korpě, kde bych se zase aklimatizoval…. Všichni jsou buď mrtví, nebo kerbířej, některý jsou oboje, chjo… no ale domluvil jsme se rychle s MAPR, tam jsem měl pocit, že se vzbudím trochu, i když je to Bastion tvoe… no aspoň ne gooni no, ale po asi týdnu, co jsem tam byl a pár kempsituacích, co jsme byli spolu se Saparmathou,  jsem napsal Waltarimu jakože co a jak (toho jsme si pamatoval z NCdot a o nikom jiným CZSK v NCdot jsem nevěděl).

No, pak to bylo rychlý, přihlášku jsem napsal (jen mi chyběl fax doskillovanej) a už jsem seděl v corp chatu Militaris Industries. Díky Waltarimu jsem byl zpět doma, ufuf. Jak jsem byl rád, že vidím staré tváře, plno jich teda chybí, ale hodně lidí si na mě vzpomnělo, to jsem byl moc rád. Nejdřív jsem byl trochu překvapenej, jak se nic moc v NCdot nedělo, než mi došlo, že to byl order se připravit na další válku. Ta naštěstí přišla zhruba po měsíci, co jsem byl zpátky a to už jsem se cítil opravdu doma. Co mě překvapilo, že se zas tak nic moc nezměnilo. I když plno věcí je jinak (tvoe kapitálkou warpit na bránu… cococooo? ), s fighterama to mám dělat jako jak? Tvoe naštěstí to nebyl fajt, ale jen nějaká struktura (cože, co to je astrahus, fortizar atd…. to vůbec nevím doteď,
kde jsou posy? )
Naštěstí jako logistic pilot mám v každý fleetě místo, takže cajk (dps je pro zoufalce ). Jsem moc rád, že jsem zpátky, jsem moc rád, že tu jste, že mám s kým lítat a koho střílet.

shgn
Militaris Industries
Northern Coalition.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL