Lowsec Boost?

Tento týden byla představena  aktualizace, která by měla ožívit lowsec. Konkrétně Factional Warfare část. S aktualizací Loyalty to Lowsec, která bude spuštěna 24. března dojde ve Faction Warfare ke změnám, které by měly teoreticky zlepšit celkový zdojem pro ty, kteří se FW zabývají.
Jako hlavní “taháky” jsou uváděny následující 3 fičury:

  • Zvýšení výplat Loyalty Pointů za PvP v rámci Factional Warfare
  • Zároveň budou sníženy výplaty Loyalty Point za mise Faction Warfare poskytované agenty, toto bude mít dopad na význam boje ve Faction Warfare.
  • Dojde ke zvětšení aktivační oblasti, která obklopuje vstupní brány ve FW misích. To umožní pilotům vlétnout do kombat komplexů Faction Warfare s menší pravděpodobností, že budou zataklení, nebo jinak stopnutí před vstupem do komplexu. Bude impementován efekt obvodového osvětlení kolem bran, aby by rozsah aktivační oblasti, která bránu obklopuje viditelný.

Další vlastností přidanou do Faction Warfare představují  nové komplexy určené pouze pro battleshipy. Tyto by měly být ideální příležitostí pro využití nové funkce nazvané Frigate Escape Bay, která je exkluzivní právě pro battleshipy, pokud se ocitnete v situaci “shit hit the fan”.  
Pokud si nejste jistí (jako já) k čemu může být tato funkce dobrá, máte ji možnost otestovat na testovacím serveru Singularity, kde je k dispozici už několik týdnů. Do Eve na Tranquility bude implementována právě se zmíněným patchem 24. března.
V rámci aktualizace Loyalty to Lowsec dojde mezi 24. březnem a 6. dubnem ke zvýšení drop ratu z PvP v lowsec a z nějakého důvodu ke zvýšení warp speed v lowsecu. Tyto dvě změny budou omezené časové a CCP očekává, že podpoří další PvP aktivitu v lowsecu.
Samozřejmě přibude další Skill Point event.
Denně bude denně k dispozici 10 000 SP za zabití jednoho z NPC, bránící FW komplexy. Díky tomu je každý den k dispozici 20 000 bodů. 

Bylo by super, kdyby někdo, kdo žije v lowsecu a dělá Factional Warfare, udělal po aktualizaci nějaké malé shrnutí, jak se změny projevily, popřípadě dopady na FW a vůbec celkový dojem z těchto změn.

Více k těmto změnám a osvětlení dalších zajímavých fičur, které přijdou s aktualizací Loyalty to Lowsec najdete v přiloženém PULSE videu 

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL