Mobilní observatoře

CCP Games do hry nasazuje další novinku v jejich cestě za “vybalancováním” hry. Tentokráte nasadilo těžký kalibr v podobě nové hračky, kterou pojmenovalo Mobilní Observatoř.

Jeden by řekl, že to bude mít podle jména, patrně něco společného s exploracemi, ovšem jedná se o něco úplně diametrálně odlišného, spjatého s Player versus Player (PVP) aspektem. Decloaking … ano čtete správně, tato nová věc, kterou budete moci umístit do prostoru bude zajišťovat decloaking cloaklých lodí.

Podle popisu tahle struktura(?) bude šířit jakési pulzy, které deaktivují Cloaking Device na lodích. Hráči si dlouho stěžují na styl hry, kterému se obecně říká cloaky camping. Je to styl, kdy se ve vašem oblíbeném systému vyskytne buď nepřátelská, nebo neutrální loď, která používá cloaking device, aby ji nikdo nenašel. Používá se většinou na vystrašení PVE hráčů, nebo těžařů, kteří si při spatření těchto lodí okamžitě představí fleetu 30 titanů a supercarrierů čekajících na jejich draze fitlého maraudera nebo Rorquala (což je samozřejmě nesmysl). 

Tady je vyjádření CCP Games

Zcela nová mobilní observatoř je nyní k dispozici pro testování na testovacím Singularity serveru. Tato rozmístitelná (struktura) přinese do hry nový nástroj pro obranu proti invazím založeným na cloakingu do oblastí lowsec a nullsec. Budou pracovat tak, že budou pravidelně pingovat/pulzovat do celého systému, se šancí odhalit maskované lodě, které pak mohou být vyskenovány a zničeny. Aby to nemělo zásadní vliv na aktivní hráče, bude při nedávné aktivaci, nebo reaktivaci vaší cloaking device použit nový buff, který nabídne resist proti Mobilní observatoř
Tuto novou možnost můžete otestovat právě teď na veřejném testovacím serveru Singularity.
Připojení k Singularity je stejně snadné jako kliknutí na možnost serveru v pravém dolním rohu EVE launcheru a přepnutí z Tranquility na Singularity. Poté můžete odpojit a otestovat funkčnost mobilní observatoře versus maskované cíle.
Více informací o Singularity najdete v článku nápovědy a hodnotnou zpětnou vazbu můžete poskytnout zde

https://twitter.com/EveOnline/status/1394353781450715141

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL