PLEX for GOOD – Ukrajina

Po delší době se opět rozjíždí tradiční PR akce CCP Games s názvem PLEX for GOOD. Tentokrát se jedná o sbírku pro válkou postiženou Ukrajinu

CCP Games podporuje a stojí za lidem Ukrajiny a připojuje se k mezinárodní výzvě k ukončení násilí a obnovení míru v regionu. Jsme zdrceni hroznou situací, která se odehrává, a naše společné myšlenky jsou se všemi, kterých se tyto tíživé události dotkly. Stejně jako naše komunita i zaměstnanci CCP pocházejí z mnoha zemí, včetně Ukrajiny a Ruska. Jsme s nimi spojeni v našem společném zármutku a zděšení z konfliktu, který se odehrává.

Pro praktickou pomoc a podporu zahájí CCP nový program PLEX For Good, který má přispět k úsilí o humanitární pomoc získáváním peněz pro ty, kteří v konfliktu trpí. CCP bude dorovnávat (zrcadlit částku) dary od komunity EVE a heho zaměstnanců až do celkového stropu 250 000 dolarů.

Kampaň bude spuštěna koncem tohoto týdne a hráči mohou přispět tím, že pošlou své přebytečné PLEXy ve hře herní na charakter CCP PLEX for Good

Tyto PLEXy bude samozřejmě muset někdo koupit a tyto utržené peníze za prodej CCP přidá do balíku celkové částky. Takže budou vlastně šul-nul, vlk se nažere a koza zůstane celá a výsledné PR je bonus za defacto nic

I v této době ukrajinsko-ruských rozbrojů vnímáme jak naší ukrajinskou komunitu, tak ruskou komunitu, obě jsou jako všichni obyčejní lidé a účastnit války se nechtějí. Během minulého týdne jsme byli potěšeni, když jsme viděli reakci komunity EVE na konflikt na Ukrajině. Lídři aliancí napříč EVE Online (jak kterých teda no) zveřejnili oznámení o podpoře hráčů z Ukrajiny i Ruska a vyzvali své členy, aby nechali skutečné rozdíly mimo hru. Navíc jsme viděli některá hnutí, která se vytvořila, aby bránila herní aktiva ukrajinských korporací, pokud toho samy nejsou schopny.

[N8RTH] Vince Draken: @everyone @NC.
The news of Russias invasion of Ukraine is a shock to many and terrible to even be happening this day and age!
We have people who live on both sides of this war and I will enforce a ZERO tolerance approach to any political bullshit surrounding that conflict.
I wish our guys in both Russia and Ukraine my hopes and I pray for your family’s. Please stay safe.

[DICE.] LadyScarlet: @everyone
With the current situation going on with our RU-UKR friends and the inability to get real life funds in some cases I want to offer this. If you are personally effected and can be confirmed by your ceo that you as a NC player are not able to sub your main account. I want you to pm me if you need help with a “plex or two”. You will remain anon to your public friends in NC. If you are a person in NC with some isk sitting around and would like to help a bro out also pm me to work out how to get the plexes to said friends in need. We may not all agree or understand the things going on But here we are NC family first. Let me know if you need anything.

Všichni v CCP upřímně doufají, že tento konflikt brzy skončí. Mezitím, nejlepší způsob, jak to překonat, je vzájemná podpora.

Takže pokud vám válka na Ukrajině není lhostejná a nemáte možnost pomoci jinou cestou, můžete přispět i tímto způsobem.
Já osobně tentokráte nepřispěji. Daroval jsem věci a peníze v reálu přes člověka v tísni a nemám důvod dotovat reklamní kampaň CCP Games a osobně vám doporučuji raději přímou podporu ať již finanční, nebo materiální v reálném životě přes jednu z mnoha humanitárních organizací.

Cesta CCP Games mi připadne jako ty obrázky na podporu Ukrajiny pro Facebook a Twitter účty, které si musíte na Shutterstocku koupit za 9 dolarů. Něco jiného je PLEX for GOOD u přírodních katastrof jako tornáda, nebo výbuch sopky, ale válka do her nepatří a už vůbec by si na ní společnosti neměli dělat reklamu

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL