Silver ticket

Není žádným velkým tajemstvím, že aliance BRAVE na tom v současné době není zrovna nejlépe, ať už se to týká morálky mezi hráči, nebo financí a assetů aliance. Není tedy překvapením, že hráči hledají různé cesty jak vlastní věci z nepříjemných situací zachránit sami na vlastní pěst.
Jeden z titan pilotů aliance BRAVE, které jsou uvězněny v systému M2-XFE, se tudíž rozhodl přijmout nabídku Imperia zveřejněnou pár dnů po této bitvě, při které spadl celý server node, kterážto situace vedla k uvěznění supercapital pilotů seskupení PAPI. V této nabídce Imperium nabízelo (nabídka před pár dny vypršela) tzv. zlaté a stříbrné tikety umožňující bezproblémovou extrakci těchto lodí. Zlatý (Golden) tiket umožňoval kompletní bezproblémovou extrakci lodě i pilota ze systému, kdežto stříbrný (Silver) tiket, dal pilotovi PAPI možnost svou loď lognout a prodat imperiu, za jakou cenu se mi nepodařilo zjistit, ale jistě to nebude plná hodnota lodi a fitu. 

Tento titan pilot aliance BRAVE využil této nabídky a rozloučil se se svým titanem třídy Leviathan (caldari) a úspěšně ho prodal Imperiu, načež mu byl umožněn bezproblémový odchod ze systému M2-XFE s podmínkou, že se vrátí do náruče Imperia, před nástupem do BRAVE byl totiž členem Goonswarm Federation a to konkrétně korporace Hogyoku vedenou jedním z hlavních fleetcommanderů Imperia jménem apple pear.

Dear citizens of the Imperium, we have offered an opportunity to our trapped enemies in M2. Any enemy pilot trapped in a Titan can contact the diplos in order to purchase a silver ticket and we’ll buy their titan from them at a discount. Do not be surprised if the hellcamp FC tells you not to shoot an enemy ship that logged in: the pilot made the right choice!

Tento akt jednoho hráče bez vědomí BRAVE okamžítě vyvolal vlnu spekulací uvnitř aliance, že se jednalo o supercapital špiona, který uvolnil nedávný leak z jednání vedení BRAVE s hráči. Tento fakt nicméně onen titan pilot popřel v rozsáhlém postu na webu Reddit, kde i vysvětlil svoje rozhodnutí. Podle jeho slov byla důvodem nekvalitní, nebo žádná komunikace mezi vedením BRAVE a piloty uvězněnými v M2-XFE o možnosti, plánu, či termínu extrakce těchto pilotů.

Těžko říct, jestli budou další piloti následovat tento krok, ale je to velmi nepravděpodobné vzhledem k faktu, že Imperium “prodej” těchto ticketů ukončilo. Pokud se tento ticket systém znovu zavede, existuje možnost, že tohoto bývalého člena BRAVE budou následovat i jiní hráči této aliance. Nicméně vzhledem k faktu, že tento pilot je bývalým členem Imperia  a v aliance BRAVE byl pouze pár měsíců, vyvstává otázka o důvěryhodnosti celého tohoto ticket systému.

Tomuto pilotovi mohl být umožněn tento odchod z hellcampu Imperia za účelem vytvoření návnady ve formě falešného pocitu možnosti bezproblémové extrakce velmi drahých lodí z pasti Imperia ve které se nachází. S tímto, podle některých, více než pravděpodobným faktem operuje i vedení BRAVE a Test Alliance please ignore

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL