UKONČENO – Vaše EVE Online story

EVENT JE U KONCE

Rozhodl jsem se oprášit tento event. Jedná se o takovou malou akci nejen pro nováčky v EVE online. Pošlete mi Váš příběh. Jak jste se k EVE dostali, co jste si vybrali jako povolání a proč, první krůčky, kdo Vám pomohl a jak, vaše zkušenost z první fleety, úspěchy a neúspěchy, slasti a strasti atd atd. Prostě příběh toho, jak hru vidíte z perspektivy hráče. Pokud jste veteráni, napište mi to samé, kdy jste začali hrát, co vám v té době na EVE vadilo, co Vás překvapilo, dojmy z různýžch soubojů popř. válek, kterých jste se zůčastnili, Váš největší úspěch atd atd.

Hlavní podmínkou je, aby příběh byl alespoň na jednu A4, nechci příběh o dvou slovech. Uvidíme co z tohoto vyleze, třeba zase pár pěkných příběhů jako minule. Šanci budete mít do 24 listopadu, následně budou budou oznámeni vítězové. Email na který můžete poslat svůj příběh je waltari@capsuleer.cz, nebo capsuleernet@gmail.com
Hodnocení : Komise pro hodnocení bude složena z 5 lidí, CEO korporací, známe osobnosti CZSK scény a má maličkost, nikdo z nich nesmí vybrat člena vlastní korporace.
Teším se na Vaše stories 🙂

waltari o7

 


DISCLAIMER
:
VŠECHNY KLÍČE JSOU LEGÁLNÍ A ORIGINÁLNÍ Z DISTRIBUCE STEAM, BATTLENET ČI HUMBLE BUNDLE, NEJEDNÁ SE O PIRÁTSKÉ KOPIE!!!

Ceny na výběr
Kingdom Come: Deliverance STEAM klíč 

SQUAD (Early Access + Full Game) STEAM klíč 

BATTLETECH + 2DLC STEAM klíč 

CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 + CONTENT PACK BATTLENET klíč 

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL