Zimní Event

Letošní várka vánočních eventů CCP Games nese jméno Winter Nexus. Jedná se vlastně o celý balík různých akcí, které budou k vidění ve hře během vánočních svátků. Stálice v tomto seznamu je tradiční Yoiul Festival a na jeho tématu postavené Abyssal Proving Grounds pro ty, kteří rádi PVP v Abyssal Space, Chilling Spree, což je daoší část tohoto eventu, je várka dárků a úkolů pro jejich získání (většinou sestřel tolik a tolik takových, nebo makových NPC).

Celkem zajímavou novinkou jsou nepředvídatelné, nebo nestálé ledové bouře (volatile ice storms), které by se měly vyskytovat napříč New Edenem. 

LEDOVÉ BOUŘE

Exkluzivně pro tento Winter Nexus se objeví Volatile Ice Storms, které budou cestovat mezi systémy v hisecu, lowsecu a nulsecu a přinesou s sebou specifické environmentální efekty a k nim příslušný content. S tímto “počasím” přidou ruku v ruce hacking sajty, Wightstorm combat sajty a těžařské sajty s ledem.

Odměny zahrnují Overseer efekty, přehršel SKINů na všechny možné i nemožné lodě, časově omezené akcelerátory, frakční moduly a blueprinty na novou sadu pirátských implantátů Rapture.

Event NPC flotila Wightstorm jsou údajně bojové rezervy Sansha’s Nation, tato fleeta byla vyslána využít příležitosti, kterou představuje výskyt oněch bouří (Metaliminal Volatile Ice Storms) v New Edenu. Síla těchto fleet bude záviset na tom, ve které části vesmíru se vyskytnou. Bude to patrně čím nižší “sec”, tím silnější NPC, ale větší, nebo vzácnější odměny. 

Tyto sajty již přinesly první ovoce v podobě chybně implementovaného systému dropů, takže hráčům namísto jednorázové Blueprint kopie na loď Nightmare, dropovaly bezlimitní Original Blueprinty, ooops!!! Nicméně CCP už uvedlo, že tato chyba bude napravena patchem 11. prosince a veškeré dosud získané Nightmare BPO, budou nahrazeny klasickým BPC. Pokud někdo tento chybně implementovaný BPO koupil na marketu za nehorazné prachy, má halt smolíka.

Zajímavým, zatím bliže nespecifikovaným prvkem, je část eventu postavená na příbězích o prázdných Yoiul klonech, které ožívají a působí zmatek na palubách lodí. Vehře už můžete ve stanicích, či na bilboardech vidět varovné videa Intebusu.

Do NES storu se vrací taky již tradiční Yoiul Skin na lodě, letos navíc nově i pro lodě Brutix, Buzzard, Deimos, Hel, Minokawa, Providence, Retribution a Typhoon.

Tento event potrvá až do 5 ledna 2021, tak směle dotoho a dobrý lov. Ať žije turbokrabbing \o/

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL