Tama RP

Jediná opravdová demokracie New Edenu. Gallente Federace je mocná, prosperující multikulturní vláda, která vítá s otevřenou náručí všechny, kteří přichází. Federace netoleruje žádnou formu útlaku, diktatury a autoritářství a bojuje proti všem státním zřízením na nich založeným (Caldari). Gallente Federace je lítým obráncem osobní a společenské svobody. Toto je oficiální popis Gallente Federation z EVE Online lore škatulky.

Každé NPC státní zřízení (nebudu je označovat jako imperia, protože ne všichni splňují podmínky definující imperiální zřízení) v New Edenu má Factional Warfare sekci, která je de-facto armádou či milicí dané frakce. Tyto milice brání danou frakci před výpady a snahou ostatních zabrat jejich území, ale také se snaží zabrat nepřátelská území aby je bylo možno přizpůsobit k obrazu svému. Hráči se mají možnost k těmto milicím přidat a bojovat po boku frakce která jim “sedí” proti frakcím nepřátelským. Takto funguje například česká korporace Luminaire Hawks. Před pár hodinami jedna z hráčských korporací ohlásila akci, která vybočuje z běžné praxe těchto vzájemných soubojů.

V EVE Online existuje system jménem Tama. Nachází se v regionu The Citadel a v základu patří frakci Caldari State, jedná se o LowSec (0.3) conquest systém zahrnutý do Factional Warfare. Systém Tama patří mezi nejaktivnější PVP systémy v EVE Online, pokud se nepletu patří mu dokonce druhé místo co do počtu sestřelených lodí a podů. Tento systém obývá a místní, čí prolétající piloty trollí dvě entity, které mají pramálo společného s Gallente vs Caldari Faction Warfare. Jená se o aliance Pen Is Out (ne, to není překlep) a Hull Penetration, kteří kosí kohokoliv, kdo se v systému objeví hlava nehlava.

Korporaci Aideron Robotics již evidentně došla trpělivost a tento stav nehodlá dále tolerovat. I když sama není součástí Factional Warfare, spustila projekt Tama Liberation a burcuje ostatní hráče a hlavně FW korporace k účasti na ní. Hodlají zbavit system Tama těchto pirátů, kteří již po dva dlouhé roky terorizují tuto oblast a podle svých slov, navrátit Tamu do rukou právoplatných majitelů, Gallente Federation (Tama system je defaultně Caldari State system), jedná se tedy částečně o Factional Warfare role play a hlavně snahu o ofenzivní role play proti non-role play uskupením, což může být ve výsledku velmi zajímavé. Podle vyjádření Aideron Robotics vzhledem k tomu, že s těmito entitami nemůžou bojovat prostřednictvím FW plexů (speciální oblasti určené k zabírání systémů na bázi Capture the Flag), musí přejít do plného útoku proti těmto narušitelům.

Operation retake Tama is LIVE
For two LONG years Tama has been in control of the squids. Aideron Robotics couldn’t let this happen any longer. So today is the first step towards liberation. We will fight every day of every second to liberate Tama from the oppressors. We will liberate every pilot so they can bath in the sun once more. Some say that taking back Tama is impossible. It’s only a matter of time. Tama will return to us… The rightful owners of the Gallente Federation. These “pirates” won’t fight us in plexes because they need a fax to live. So this is our time to strike. Time to take back our rightful land and liberate our people.
%nbsp;
Aideron Robotics

Rýsuje se tedy Factional Warfare, respektive hráčský Role Play versus Low Sec/Nullsec powerhouse konflikt. Pokud létáte solo, nebo toužíte po nějaké akci a počítám veliké srandě, určitě se dočasně přidejte ke Gallente Federation, nebo nějaké korporaci, která se těchto bojů zúčastní. Nemůžete nic ztratit – na druhou stranu získáte plno žážitků a pvp zkušenosti a hlavně, užijete si kopec srandy. Tento vlastně hráčský event bude opravdu velmi zajímavý, zůčastnil bych se ho sám kdybych nebyl právě na deploymentu proti DeadCo. a číńanům na severu mapy. Zkuste se trošku odlišit od většiny v CZSK komunitě, kteřá hrabe ISK aby si mohla koupit lodě a moduly a to hrabání jí šlo ještě rychleji.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL