[UDEAD] Militaris Industries

Po dlouhé době moje korporace otevírá veřejný recruitment k doplnění stavu hráčů.
Žijeme momentálně v regionu Malpais v Drone Regions a jsme součástí uskupení známého jako PanFam. Toto samo o sobě znamená správu SOV systému včetně všeho co k tomu patří.
Militaris Industries [UDEAD] je jedna z nejaktivnějších korporací v alianci Northern Coalition. Korporace i aliance je zaměřená spíše na PVP, nicméně k dispozici jsou standing fleety korporátní, alianční i koaliční chráněné obří superkapitální fleetou. Militaris Industries vlastní své korporátní měsíce které mohou členové těžit beze strachu o dělení se s ostatními členy aliance. Nebudu nijak nadnášet samozřejmé věci jako je SRP, Mineral buyback program, téměř nepřetržitá logistická podpora jumpfreighterů, směšné ceny kapitálních a superkapitálních lodí atp.

U nás vás čeká relax prostředí v supr kolektivu. Vzhledem k povaze této korporace a celé aliance je znalost Anglického jazyka slovem i písmem na dobré úrovni podmínkou, stejně jako funkční mikrofon. V UDEAD se očekává, že členové budou samostatní a nebudou se ptát na každou blbost, která má být samozřejmá. Také se počítá s tím, že za sebou máte plno PVP zkušeností. UDEAD není, nebyla a nikdy nebude PVE korporace. Dříve byl k příjmutí potřebný vouch (někdo z NC. se za vás zaručil), toto se ovšem nepatrně změnilo pokud splňujete určité podmínky.

Teď něco málo k požadavkům
Není pravda že ke členství potřebujete superkapitální lodě, není tomu tak. Stejně se tak nějak počítá s tím, že postupem času zjistíte, že to nejsou špatné lodě 🙂
Musíte umět létat 3 hlavní doktríny a to včetně T2 fitu.
Jedinou podmínkou, která se nedá ukecat, je nutnost mít FAX alt charakter (Apostle/Ninazu)
Piloti korporace by měli umět létat kapitální lodě ať na mainu, nebo pokud máte, separátním altu (Dread nebo Carrier, případně oboje)
Pokud máte nějaké jiné alty jako např. probery, DIC/HIC, scouty, JF piloty, je to obrovské plus.
Musíte být soběstační v ISK, doktríny jsou celkem drahé a pokud vás někdo sestřelí, musíte být schopni okamžitě reship a nečekat na vyplacení SRP.
V neposlední řadě se očekává, že budete tak nějak aktivní. Nikdo vám nebude nic přikazovat, nebo říkat, aby jste nechodili do práce a hráli EVE, ovšem očekává se účast na CTA pokud jsou např. v evropském Prime time o víkendu a tak podobně.
Počítejte s tím, že Northern Coalition. potažmo UDEAD je velmi zaměřená na Capital/Supercapital warfare, žádný ping, který se objeví není “blbost” (narozdíl od jiných uskupení)
Nainstalovaný Mumble, Discord, IRC

Doporučuju také hroší kůži, protože vás budou lidé v ally při aplikaci trollit ( většinou ti ze shit korporací 😀 )

Pokud máte zájem, kontakt:
Ve hře: waltari, Tina Gentoo, ultrasonique (EVE Mail / convo)
Na discordu: waltari#6241

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL