Dohoda mezi Sort Dragonem a Imperiem

Sort Dragon, lídr jedné z entit severního bloku, Gurdians of the Galaxy uzavřel tajnou dohodu s představitely Imperia definující tak zvaný NIP, pakt o neútočení. Tato dohoda nakonec až zas tak tajná nebyla, její podoba se dostala na web Reddit. Vzhledem k tomu, že to byl právě Reddit který je znám svým skreslováním faktú, trollingem a nepřesnostmi, většina lidí tomuto nevěřila. V průběhu dne bylo nicméně vše potrvzeno přímo Sortem ve speciálním vydání talkshow Talking in Stations.

 

Imperium stáhne svou hlavní fleetu, SiG jednotky (special interest groups) a cloaky kempery ze severních teritorií Tribute, Vale of the Silent a Geminate na dobu jednoho měsíce a z GoTG (Guardians of the Galaxy) teritorií Deklein, Branch, Fade, Pure Blind a Venal po dobu 6 měsíců. Tato dohoda nabívá učinosti k 29 září 2018 pokud budou následující podmínky slpněny:
 
GoTG zaplatí imperium celkem 40 faction fortizarů (nebo jejich ekvivalent)
 
Během 72 hodin od podepsání této dohody bude doručeno 10 faction fortizarů, nebo ekvivalent 500bil ISK (který bude vrácen po doručení 10 faction fortizarů). Tyto fortizary budou doručeny jako první splátka do hisec stanice, na hisec a hisec pouze cestě do Amarru.
 
Během 10 dnů od dohody musí být všech 5 Moreau fortizarů plus 30 dalších faction fortizarů doručeno do zmiňované hisec stanice na hisec cestě do Amarru.
 
Pro účely této dohody se Moreau fortizar počítá jako 2 faction fortizary, příklad 5 Moreau fortizarů a 30 dalších faction fortizarů postačí k naplnění podmínek této dohody.
 
GoTG nebude útočit na žádné stahující se imperium síly, GoTG také nebude narušovat unanchoring jakých koliv Imperium struktur, nebo útočit na lodě vyzvedávající již unanchornuté Imperium struktury.
 
GoTG nebude útočit na JAKÉKOLIV Imperium struktury aliancí imperia Goonswarm Federation, The Bastion, Snuffed Out, The Initiative, Get of my Lawn, Tactical Narcotic Team, Missed Connections, Wildly Inapropriate, Space Violence., MEX, IMGAY, Greater Western Co-Prosperity Sphere a ostatní v průběhu trvání této dohody. Toto také znamená neútočení na Imperium struktury v Cloud Ringu. Toto se nevztahuje na entity nepatřící k imperium.
 
Během 24 hodin od této dohody, Imperium přestane vytvářet nové ofensivní timery mimo Fade a Pure Blind. Na existující ofensivní timery může být útočeno do 29 září. Jako výraz dobré vůle, Imperium nebude pokračovat ve dvou chystaných iHub timerech v noci 16. září. Obě strany zachovají utajení této dohody jak to jen půjde. Imperium se bude snažit použít zničení posledních Keepstarů jako záminku pro přirozený konec konfliktu a stažení svých sil.
 
500Bil jednorázová splátka bude doručena na charakter Aryth a bude vrácena po doručení 10 faction fortizarů.
 
Faction fortizary budou doručeny “Dj’s Retirement Fund”
 
Po uplynutí pěti měsíců od začátku dohody se obě strany znovu sejdou k přehodnocení dohody a jejího eventuálního prodloužení – pokud bude zapotřebí.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL