Northern Keepstar boom

V pondělí 19. listopadu se Northern Coalition. rozhodla anchornout Keepstar v systému H-5GUI v regionu Vale of the Silent na hranici do regionu Geminate. Světe div se, toto se moc nezamlouvalo aliancím Goosnwarm Federation, The Initiative, TEST Alliance Please Ignore a Get of my Lawn – mezi jinými. Tyto aliance se rozhodly sformovat a zabránit jeho umístění. K vidění byla fleeta The Initiative složená z lodí Raven osazených Microjump Drive modulem, pro snadnout navigaci na gridu, dále se objevil Goonswarm Federation s fleetou Ishtarů a Cerberusů a podporou menších lodí pro specifické učely jako Jackdaw, Pontifex, Magus nebo Celestis, TEST Alliance tradičně v bomberech.
NCdot přišly napomoc carriery Pandemic Horde, hrstka Circle of Two a to, co zbylo z Pandemic Legion. Jako tradičně, Northern Coalition. a Pandemic Legion si neodpustili svůj retardovaný přístup a na obranu tohoto Keepstaru z nějakého důvodu naskákali superkapitální lodě za podpory křehkých muninnů pod velením, bohužel pro NCdot, KillahBeeho. Tento postup se ukázal jako velmi neefektivní a tak NCdot supercarriery strávily většinu času honěním a střílením lodí jako Pontifex či Magus po gridu v 10% TiDi, nebo snahou o zabublení TEST bomber fleety svými Warp Disruption bursty, NC titan piloti si zase vychutnávali snahu trefit se v této TiDi do Cerberusů. Bohužel, moc to nešlo.
Tento souboj se tradičně odehrával v maximální TiDi s nepočítaně desynců a disconnectů na obou stranách. Kombinace těchto faktorů s použitím supercaps se stala osudnout pro NCdot. Všechny sestřelené titany a superskariery byly sestřeleny v důsledku odpojení od serveru, to se ovšem dalo čekat, takže tato omluva neobstojí. Finální výsledek hraje tvrdě ve prospěch útočníků. Kromě několika Apostle, jednoho Archona a nepočítaně fighterů je NCdot chudší taky o:

-1x Keepstar zde
-2x Avatar zde a zde
-1x Erebus zde
-2x Nyx zde a zde

Na druhé straně byly ztráty minimální. GF.

Podle “zaručených” zpráv – jak jinak než z webu Reddit, byly všechny traplé NCdot superkapitální lodě požádány o refit drahých officer modulů na normální kvůli statistice killboardu, to se ovšem jenom velmi těžko dělá když je člověk offline, žeano. Každopádně to byl velký fail NCdot a jejich spojenců.

waltari

Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL