Rozpad Circle of Two

Letošní zima a obnovení bojů na severu mapy má první oběť.
V krátkém meetingu aliance Circle of Two, bylo oznámeno, že vedení této aliance již dále nevidí důvod používat toto jméno oficiálně. Při pokusu vedení kontaktovat spojence s žádostí o sloučení, bylo toto vedení odmítnuto a to ze strany Pandemic Legion, která má momentálně svých problémů dost i ze strany Pandemic Horde, která se vyjádřila ve smyslu že by v ní nastal stav kdy by bylo v alianci až přílis XO (executive officer) a situace by se stala nepřehlednou a mohla se časem vyhrotit.

Vedení Circle of Two odmítlo kontaktovat Northern Coalition. (což plně chápu) vzhledem k nedávnému vývoji a reakcím NCdot na předešlé problémy Circle of Two. V závěru tohoto krátkého meetingu bylo oznámeno, že jednotlivé korporace mají jednat dle vlastního uvážení a prakticky jim bylo naznačeno opustit Circle of Two a “jít si po svém”, ve hře bylo i sloučení CO2 do jedné velké korporace, ale patrně z této varianty sešlo. Vedení se hráčům omluvilo, nicméně vyčerpalo všechny možnosti jakékoliv dohody s kýmkoliv. Vypadá to tedy, že aliance Circle of Two (CO2), se po dlouhých letech rozpadne. Goonswarm Federation, potažmo celé Imperium tudíž dosáhlo kýžené odplaty za nůž v zádech právě od CO2 v Casino War (World War Bee)

Je to pro mne celkem smutná, nikoliv však překvapivá zpráva. V EVE Online jsem začínal právě ve staré alianci Circle of Two v korporaci Bulgarian Experienced Crackers v regionu Branch ze kterého nás následně vytlačila aliance RAZOR.

EDIT:
4.12.2018 06:15
Dvě CO2 korporace se připojily k Northern Coalition. den po oznámení CO2 rozpadu. Jedná se o RABBLE INC. a nejstarší čistě švédskou korporaci ve hře – Svea Rike

 

 

waltari

Člen korporace Militaris Industries v alianci Northern Coalition. Provozovatel Capsuleer.cz

WALTARI

PROZOVATEL